Kadidlo Frereana - 100% přírodní esenciální olej (10ml) - Pěstík

Cena
239 Kč

Výrobce
Pěstík

Kód produktu
8220

ks

Také známý jako Maydi: král veškerého kadidla; Boswellia frereana má velmi svěží, difuzní, ostré, borovicové aroma s intenzivními, hlubokými dřevitě-pryskyřičnými podtóny a jemným citrusově-citrónovým vrchním tónem.  Více

Kadidlo Frereana (Boswellia frereana)

Esenciální olej Kadidlo Frereana je hydrodestilován z pryskyřičné sušené mízy stromu Boswellia frereana pocházejícího z pohoří Daallo v severní oblasti Sanaag v Somalilandu. 

Ačkoli kadidlo Frereana i kadidlo Carterii pocházejí z horských oblastí Somálska, kadidlo Frereana obvykle roste ve vyšších nadmořských výškách, což dává tomuto oleji jedinečné chemické složení. Tato odrůda kadidla má vysoký obsah pinenu, thujenu a cymenu, což dává tomuto oleji skvělé protizánětlivé, antibakteriální, antispasmodické a analgetické vlastnosti.

Využití oleje z kadidla

Esenciální olej kadidlo Frereana, který je po staletí uctíván pro svou povznášející a svůdnou zemitou lehce pižmovou vůni, je široce používán v povznášejících, relaxačních a vyrovnávacích směsích. Kadidlo, které se používá při uctívání od nepaměti pro způsob, jakým spojuje své četné léčivé síly s opojnou vůní, lze správně říci, že patří do rodiny posvátných vůní. Boswellia Frereana se také běžně používá v produktech péče o pleť a krásu, a to nejen kvůli své příjemné vůni. Tento esenciální olej má schopnot posílit a zlepšit zdraví pokožky, vyrovnat pleť a dodat pokožce pružnost. Zároveň poskytuje antibakteriální a protizánětlivé výhody.

Emočně a energeticky esenciální olej kadidlo Frereana uklidňuje a povzbuzuje. Kadidlový olej Frereana podporuje emocionální léčení, reflexi a introspekci, zejména v dobách situační úzkosti a deprese. Kadidlo Frereana olej, známý pro své pozoruhodné uzemňující účinky, je široce používán v meditačních směsích, které pomáhají stabilizovat a uklidnit neklidnou mysl nebo ducha.

Jak používat

Olej je vhodný používat k aromaterapii.

Olej lze použít k obohacení kosmetických krémů, ke koupeli či masáži.

Jedná se o kosmetický přípravek, není určen k vnitřnímu užití.

Parametry

Objem 10 ml