Nejzajímavější témata ze světa konopí a jeho akutálního dění, najdete v této, pravidelně aktualizované, kategorii. Zajímají vás otázky legalizace a zákonů a konopí? Nebo byste rádi věděli každou novinku o látkých jako CBD, CBC, CBG či terpenech? Chcete mít přehled o novinkách v sortimentu CBD produktů? A nebo byste rádi věděli o každé nové studií z oblasti využití konopí a účinných terpenů? Pak jste tady velice správně.

Víte, jaké studie kolem nás právě probíhají a na co se zaměřují? Jestli ne, toto je místo, kde najdete veškeré odpovědi na své otázky a prvotřídní informace. Dočtete se taky o novinkách ze světa produktů s obsahem léčebného konopí. Najdete zde návody k využití a aplikaci CBD, dávkování a mnohem více. Všechny články jsou jedna zajímavost vedle druhé, stačí si jen vybrat co vás zajímá a začíst se. A co víc?

Pravidelné informace o aktuálním dění v Cannapio, novinkách z našeho sortimentu a o produktech, které pro vás teprve chystáme. Odebírejte aktuální novinky přes sociální sítě! FacebookTwitter nebo Instagram.


Jak přežít podzim s CBD

Jak přežít podzim s CBD

Podzim je obdobím proměny. Zkracující se dny a ochlazující se počasí způsobují, že se mění nejen příroda kolem nás, ale také náš vnitřní stav. Ačkoli podzim nás může okouzlit nádhernými barvami listí a vonnými vůněmi, může také přinést určité výzvy pro naše tělo a mysl. Co s tím?