Divoký tymián - 100% přírodní esenciální olej (10ml) - Pěstík

Cena
239 Kč

Výrobce
Pěstík

Kód produktu
8247

ks

Aplikace esenciálního oleje z divokého tymián na kůži je velmi oblíbená, protože dokáže hojit rány a jizvy, předcházet zánětlivým bolestem, hydratovat pokožku a dokonce minimalizovat projevy akné. Více

Divoký tymián (Thymus serpyllum)

Esenciální olej z divokého tymiánu, také nazývaný olej z tymiánu plazivého a olej z tymiánu Breckland, je destilován parou ze sytě zelených listů a krásných květů byliny Thymus serpyllum pěstované na světlých, slunných polích nalezených v částech španělského venkova. Divoký tymián je svěží, sladký, dřevitý, bylinný esenciální olej.

Využití oleje z divokého tymiánu

Divoký tymiánový olej může pomoci se zmírněním menších bolestí a zánětů, pomáhá ztišit nežádoucí svalové křeče. Esenciální olej z divokého tymiánu má antibakteriální a protiplísňové vlastnosti, díky kterým je užitečný proti řadě infekcí a také při péči o rány. Má také silné antioxidační a antispasmodické vlastnosti. 

Emočně a energeticky je esenciální olej z divokého tymiánu regenerační a podporuje sebedůvěru. Divoký tymián je oblíbený aromaterapeutický olej z mnoha důvodů, ale především díky svým schopnostem zmírňovat stres. Je to velmi povznášející esenciální olej, který může pomoci v boji proti situační depresi a úzkosti.

Jak používat

Olej je vhodný používat k aromaterapii.

Olej lze použít k obohacení kosmetických krémů, ke koupeli či masáži.

Jedná se o kosmetický přípravek, není určen k vnitřnímu užití.

Parametry

Objem 10 ml