Citronový tymián - 100% přírodní esenciální olej 10ml

Dostupnost
Produkt již není v nabídce

Výrobce
Pěstík

Kód produktu
7307

Citronový tymiánový olej je vhodný k čištění a léčbě ran a kožních problémů, ale také je přnosným doplňkem k čistícím prostředkům. Více

Citronový tymiánový olej 10ml


Náš organicky vytvořený éterický olej z citronu a tymiánu se destiluje parou z vonných listů a květů rostliny citrónu s vůní citronu, která roste ve světlých slunečných polích státu Washington v USA.

Esenciální olej z citronového tymiánu obsahuje velké množství aldehydu, citralu, který je vysoce ctěn svými antimikrobiálními vlastnostmi a je skvělý pro čištění.


VÝHODY POUŽÍVÁNÍ


Citronový tymiánový olej má pozoruhodné antibakteriální, antimykotické a antivirové vlastnosti. Jeho antiseptické a protizánětlivé vlastnosti z něj činí skvělý doplněk do olejů vyživujících pokožku a pro použití při zánětlivých stavech kůže, jako jsou kousnutí a bodnutí hmyzem.

Kromě toho, že je používán k čištění a léčbě ran a kožních problémů, může být citronovo tymiánový olej velmi přínosným doplňkem k čisticím prostředkům. Esenciální olej z citronového tymiánu může také pomoci očistit bakterie a podpořit zdravý imunitní systém.

Citronový tymiánový olej může pomoci snížit stres, únavu, depresi a melancholické pocity. Tento éterický olej má také sedativní a antispasmodické vlastnosti a může pomoci zmírnit úzkost.

Má také silné afrodiziakové vlastnosti.

Parametry

Terpeny karyofylen, myrcen, linalool
Objem 10 ml