Kadidlo posvátné - 100% přírodní esenciální olej (10ml) - Pěstík

Dostupnost
Produkt již není v nabídce

Výrobce
Pěstík

Kód produktu
8257

Esenciální olej kadidlo posvátné má hřejivou, zářivou, pryskyřičnou, zemitou, lehce balsamickou vůni s peprnými podtóny a vrchním tónem citrónově-pomerančových citrusů; a je obdařen řadou aromaterapeutických aplikací. Více

Kadidlo posvátné (Boswellia sacra)

Esenciální olej kadidlo posvátné je hydrodestilován z pryskyřičné sušené mízy stromů Boswellia sacra pocházejících z Ománu, historické oblasti známé výrobou kadidlového oleje prvotřídní kvality. 

Lehce zbarvená pryskyřice Boswellia sacra s nazelenalým odstínem je pečlivě sklizena ze stromů v Ománu, kde má povolení od královské rodiny pracovat s pryskyřicí Royal Hojari, jak je místní známá, jen několik palíren. Olej Boswellia Sacra, označovaný také jako posvátné kadidlo, se používá jako duchovní pomůcka při rituálech, modlitbách a meditacích.

Využití oleje z kadidla posvátného

Kadidlový olej Sacra se používá kosmeticky k výživě a omlazení pokožky. Kromě toho, že esenciální olej kadidlo Sacra působí jako krásná podpora pokožky pro věci, jako je hydratace, omlazení zralé pokožky a pomoc s jizvou, je také široce používán pro pomoc při zmírňování menších bolestí a zánětů souvisejících s bolestmi hlavy a celkovým svalovým napětím. Díky vysokému množství alfa-pinenu má kadidlo Sacra schopnost působit protizánětlivě. Může také poskytnout podporu dýchání, pomáhá odstranit přetížení a sliznice.

Emočně a energeticky je kadidlo posvátné uctíván pro své silně povznášející a objasňující účinky na tělo a mysl. Když se rozptýlí doma, poskytuje ochranu, podporuje zdravou náladu a promění vůni domova na vůni chrámu. Někteří ji také považují za nadřazeného spojence při hledání zvýšené životní energie a výživy duše. 

Jak používat

Olej je vhodný používat k aromaterapii.

Olej lze použít k obohacení kosmetických krémů, ke koupeli či masáži.

Jedná se o kosmetický přípravek, není určen k vnitřnímu užití.Parametry

Objem 10 ml