Auto Skywalker Haze® - feminizovaná a samonakvétací semena 7 ks Dutch Passion

Akce -32%
32 bodů do věrnostního systému Omezené použití
Cena
809 Kč

Běžná cena
1 189 Kč

Ušetříte
32% (380 Kč)

Výrobce
Dutch Passion

Kód produktu
7788

ks

Unikátní odrůda, která vznikla spojením genetik Skywalker Haze a Auto Amsterdam Amnesia. U této feminizované samonakvétací odrůdy dominuje sativa. Semena marihuany Autoflowering Skywalker Haze mají extrémně vysoký obsah THC. Více

Popis samonakvétacích a feminizovaná semen Auto Skywalker Haze je přejat od oficiálního výrobce Dutch Passion. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely.

Autoflowering feminized Skywalker Haze® semena marihuany od Dutch Passion

Spojením genetik Skywalker Haze a Auto Amsterdam Amnesia se podařilo vytvořit zajímavou feminizovanou a samonakvétací odrůdu v dominantním typu sativa. Tato odrůda je jedna z nejsilnějších autoflowering genetik Haze.

Odrůda Auto Skywalker Haze se hodí pro umístění ve vnitřním i venkovním prostředí. Průměrná doba od vyklíčení až po sklizeň je cca 12 týdnů. Může to však trvati déle. Výška rostlin se pohybuje v rozmezí 150-200 cm. 

Auto Skywalker Haze jsou samonakvétací feminizovaná semena marihuany s extrémně vysokým THC.

Detaily odrůdy Autoflowering femina Skywalker Haze

Genotyp: sativa - dominantní

Genetika: Skywalker Haze X Auto Amsterdam Amnesia

Doba růstu: 12-14 týdnů

Výška rostlin: 150-200 cm

THC:  více než 26 %

Terpeny obsažené v Auto Skywalker Haze

myrcenMyrcen - Jeden z nejčastěji se vyskytujících terpenů. Má zemitou vůni a kořenité aroma hřebíčku. Tento terpen se koncentruje zejména do květů rostliny.

limonenLimonen - Pro tento terpen je typické svěží citrusové aroma. Používá se jako podpůrná metoda léčby při potížích s dýcháním. Má protizánětlivé účinky.

karyofylenKaryofylen - Má typickou pepřovou vůni. Hodí se pro osoby trpící častými záněty horních cest dýchacích. Jeho analgetické účinky by mohly pomoci se zmírňováním různých druhů bolestí.

linaloolLinalool - Má uklidňující účinky, uvolňuje svalové napětí, zmírňuje stres a navrací klid do celé nervové soustavy. Napomáhá také k lepšímu spánku a posiluje imunitní systém.

pinenPinen - Má protizánětlivé účinky, které uvítají především astmatici. Nabízí také řadu potenciálně terapeutických účinků a zároveň dokáže bojovat proti případným infekčním zárodkům. Aroma terpenu Pinen je směsí rozmarýnu, bazalky a vůně lesa.

ukazatel THC

Parametry

Typ kvetení samonakvétací
Verze feminizované
Délka květu dlouhá 10+ týdnů
Genotyp sativa
Obsah THC THC velmi vysoký 20% - 25%
Výnos vysoký výnos
Umístění uvnitř, venku
Výška velká nad 1,5m
Terpeny karyofylen, limonen, linalool, myrcen, pinen
Genetika Amsterdam Amnesia, Skywalker Haze