Auto Skywalker Haze® - samonakvétací semínka 3 ks Dutch Passion

Cena
389 Kč

Běžná cena
530 Kč

Ušetříte
27% (141 Kč)

Výrobce
Dutch Passion

Kód produktu
7786

ks

Unikátní odrůda, která vznikla spojením genetik Skywalker Haze a Auto Amsterdam Amnesia. U této feminizované samonakvétací odrůdy dominuje sativa. Má extrémně vysoký obsah THC. Více

Popis zboží je přejat od oficiálního výrobce Dutch Passion. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. 

Auto Skywalker Haze® semínka konopí od Dutch Passion

Oblíbená seedbanka Dutch Passion představuje kvalitní feminizovaná a samonakvétací semena marihuany Auto Skywalker Haze.

Spojením genetik Skywalker Haze a Auto Amsterdam Amnesia se podařilo vytvořit zajímavou feminizovanou a samonakvétací odrůdu v dominantním typu sativa. Tato odrůda je jedna z nejsilnějších autoflower genetik Haze.

Odrůda Auto Skywalker Haze se hodí pro umístění ve vnitřním i venkovním prostředí.

Průměrná doba od vyklíčení až po sklizeň je cca 12 týdnů. Může to však trvati déle. Výška rostlin se pohybuje v rozmezí 150-200 cm. 

Auto Skywalker Haze jsou samonakvétací sememena konopí s extrémně vysokým THC.

Detaily semen marihuany Auto Skywalker Haze

Genotyp: sativa - dominantní

Genetika: Skywalker Haze X Auto Amsterdam Amnesia

Doba růstu: 12-14 týdnů

Výška rostlin: 150-200 cm

THC:  více než 26 %

Terpeny konopí obsažené v Auto Skywalker Haze

myrcenMyrcenJeden z nejčastěji se vyskytujících konopných terpenů. Má zemitou vůni a kořenité aroma hřebíčku. Tento terpen se koncentruje zejména do květů rostliny.

limonenLimonenPro tento terpen je typické svěží citrusové aroma. Používá se jako podpůrná metoda léčby při potížích s dýcháním. Má protizánětlivé účinky.

karyofylenKaryofylenMá typickou pepřovou vůni. Hodí se pro osoby trpící častými záněty horních cest dýchacích. Jeho analgetické účinky by mohly pomoci se zmírňováním různých druhů bolestí.

linaloolLinalool - Má uklidňující účinky, uvolňuje svalové napětí, zmírňuje stres a navrací klid do celé nervové soustavy. Napomáhá také k lepšímu spánku a posiluje imunitní systém.

pinenPinenMá protizánětlivé účinky, které uvítají především astmatici. Nabízí také řadu potenciálně terapeutických účinků a zároveň dokáže bojovat proti případným infekčním zárodkům. Aroma terpenu Pinen je směsí rozmarýnu, bazalky a vůně lesa.

ukazatel thc

Parametry

Typ kvetení samonakvétací
Verze feminizované
Délka květu dlouhá 10+ týdnů
Genotyp sativa
Obsah THC THC velmi vysoký 20% - 25%
Výnos vysoký výnos
Umístění uvnitř, venku
Výška velká nad 1,5m
Terpeny karyofylen, limonen, linalool, myrcen, pinen
Genetika Amsterdam Amnesia, Skywalker Haze