Milky Way F1 - samonakvétací semena marihuany 3ks, Royal Queen Seeds

-10%
55 bodů do věrnostního systému Omezené použití
Cena
1 399 Kč

Běžná cena
1 550 Kč

Ušetříte
10% (151 Kč)

Výrobce
Royal Queen seeds

Kód produktu
8702

ks

Vydejte se na mezihvězdnou pouť se silnou odrůdou Milky Way F1. Tato odrůda má vysoký obsah THC, je vitální a skvěle roste venku i uvnitř pod lampou. Kvalitní péči odmění nadprůměrnou sklizní. Více

Popis zboží je přejat od oficiálního výrobce Royal Queen Seeds. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)

Samonatvétací semena marihuany Milky Way F1

Vydejte se na cestu po Galaxii! Podle řecké mytologie pochází galaxie Mléčná Dráha z prsou bohyně. Autoflower odrůda Milky Way F1 je výtvorem pečlivé práce šlechtitelů RQS. Jedná se o F1 hybridní samonakvétací odrůdu, která pochází z několika inbredních linií. Výsledkem je skvělá odolnost proti škůdcům a vysoká produktivita, díky které si tuto odrůdu zamilujete. Odrůda Milky Way F1 vznikla zkřížením inbredních linií, které obsahují geny z odrůd Blue Mammoth, Blue Dream a Sin Tra Bajo Auto.

Jedinečný mix terpenů

Odrůda Milky Way F1 vděčí svým rodičům za komplexní mix terpenů, ve kterém dominuje myrcen, farnezen, karyofylen, pinen a limonen. Společně tyto aromatické molekuly utváří jedinečný mix aromat. Díky tomu je odrůda tím nejaromatičtějším kultivarem z RQS nabídky F1 hybridů.

Milky Way F1 je kompaktní a spolehlivá odrůda

Odrůda Milky Way F1 vyroste do výšky 70 cm a skvěle se jí daří i v menších prostorech či ve skleníku. Tato samonakvétací odrůda marihuany je připravená ke sklizni po 74 dnech od vyklíčení. Tato automat odrůda má v indooru, skleníku i outdooru opravdu vysoký výnos.

Kromě toho má také skvělou odolnost vůči škůdcům a enviromentálnímu stresu.

Detaily odrůdy Milky Way F1

Genetická Výbava: Blue Mammoth x Blue Dream x Sin Tra Bajo Auto

Verze: Samonaktétací

Genotyp: Hybrid

THC: Velmi vysoký

Výnos: Velmi vysoký

Výška: 55 - 75 cm

Kvetení: 42 - 45 dnů

Měsíc Sklizně: 70 - 75 dní po vyklíčení

Typ: Sativa 20% Indica 50% Ruderalis 30%

Dominantní terpeny: Myrcen, farnezen, pinen

Klima: Krátké léto

terpen karyofylenKaryofylen - Pochází ze světa koření, bylin a zeleniny. Charakterizuje pepřové aroma s dřevitými tóny. Vedle protizánětlivých účinků typických pro další terpeny má i analgetický efekt, proto je nápomocný nejen při léčbě zánětlivých onemocnění, ale také při tlumení bolesti. Velmi často se vyskytující terpen právě v rostlinách marihuany.

myrcenMyrcen - Myrcen má silné bylinné aroma s tóny koření. Je sám o sobě velmi silným antioxidantem a disponuje protizánětlivými účinky. Přispívá k léčbě mrtvice, osteoartritidy, revmatismu a zánětlivých onemocnění.

farnesenFarnesen - Sladký a ovocný terpen farnesen je hlavním terpenem ve slupkách zelených jablek. V přírodě se vyskytuje také v mnoha dalších rostlinách, např. v santalovém dřevě, zázvoru, pomerančích, heřmánku či třeba chmelu. Dodává výraznou vůni, čehož často využívají firmy vyrábějící parfémy a esenciální oleje. Je vyhlášený pro své uklidňující účinky, zejména v boji proti nespavosti.

limonenLimonen - Limonen je jeden z nejrozšířenějších terpenů. Díky citrusovému aroma a protizánětlivým účinkům se používá jako podpůrná léčba při potížích s dýcháním. 

pinenPinen - Pinen má svěží bylinné aroma. Může nabídnout řadu potencionálně terapeutických účinků a disponuje protizánětlivými vlastnostmi. Přispívá k léčbě astmatu a infekce dýchacích cest.

Milky Way F1 hybridní samonakvetaci semena marihuany Royal Queen Seeds - obsah THC

Parametry

Typ kvetení samonakvétací
Verze feminizované
Délka květu krátká do 8 týdnů
Genotyp fifty-fifty
Obsah THC THC velmi vysoký 20% - 25%
Umístění uvnitř, venku, skleník
Výška malá do 1 m
Náročnost malá náročnost
Terpeny Farnesene, Myrcen, Pinen
Genetika Blue Mammoth x Blue Dream x Sin Tra Bajo Auto