Auto Sweet Bourbon Kush - samonakvétací semena 8 ks Super Sativa Seed Club

Rychlé kvetení
111 bodů do věrnostního systému Omezené použití
Cena
2 796 Kč

Výrobce
Super Sativa Seed Club

Kód produktu
8092

ks

Indika dominantní kmen Sweet Bourbon Kush Auto byl vyšlechtěn ze spojení odrůdy Los Angeles Kush a top vybranými evropskými autoflowering liniemi Kush. Samonakvétací semena marihuany od holanské seedbanky Super Sativa Seed Club. Více

Popis samonakvétacích semínek Auto Sweet Bourbon Kush je přejat od oficiálního výrobce Super Sativa Seed Club. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití.

Auto Sweet Bourbon Kush - autoflowering semena konopí od Super Sativa Seed Club

Silný, ale nenáročný indika dominantní kmen Auto Sweet Bourbon Kush byl vyšlechtěn ze spojení americké genetiky Los Angeles Kush s vybranými samonakvétacími strainy z linie Kush.

Odrůda Los Angeles Kush vznikla ze spojení odrůd LA Confidential a OG Kush. Vlivem genetiky Kush zůstaly u této odrůdy zajištěny klíčové vlastnosti - chuť, výnos i obsah THC.

Nenáročná odrůda Auto Sweet Bourbon Kush se hodí spíše pro indoor. V outdooru se jí daří v teplejším klimatu. Životní cyklus rostliny od semínka po sklizeň je cca 70 dní.

Obsah THC se pohybuje v rozmezí 20-25 % THC.

Shrnutí základních informací o odrůdě cannabis Auto Sweet Bourbon Kush

Genotyp: Indika (dominantní)

Genetika: Los Angeles Kush (LA Confidential x OG Kush) x Kush Auto

Výnos indoor: 600 gr/m2

Životnost rostliny: 70 dní

THC: 20-25 %

Terpeny obsažené v rostlině konopí autoflowering odrůdy Auto Sweet Bourbon Kush

limonenLimonenLimonen má výrazné citrusové aroma a je velmi oblíbený v aromaterapii. Má dobré protizánětlivé účinky a je to silný antioxidant. Díky svým schopnostem přispívá k léčbě dýchacích obtíží, diabetes a oslabené imunity.

karyofylenKaryofylenMá typickou pepřovou vůni. Je vhodný pro osoby trpící častými záněty horních cest dýchacích. Má analgetické účinky, které by mohly pomoci se zmírňováním bolesti různého původu.

myrcenMyrcenJeden z nejběžnějších terpenů vyskytujících se v konopí. Má zemitou vůni. Můžete v něm cítit i kořenité aroma hřebíčku. Tento terpen je koncentrován zejména v květech rostliny. Je sám o sobě velmi silným antioxidantem a disponuje protizánětlivými účinky. Přispívá k léčbě mrtvice, osteoartritidy, revmatismu a zánětlivých onemocnění.

Auto-Sweet-Bourbon-Kush-Super-Sativa-Seed-Club-ukazatel-THC

Parametry

Typ kvetení samonakvétací
Verze feminizované
Délka květu krátká do 8 týdnů
Genotyp indika
Výnos vysoký výnos
Umístění uvnitř
Náročnost malá náročnost
Terpeny limonen
Genetika OG Kush