Purple Bud - feminizovaná semínka konopí 3 ks, Sensi Seeds

Cena
350 Kč

Výrobce
Sensi Seeds

Kód produktu
8357

ks

Feminizovaná semena marihuany odrůdy Purple Bud od White Label byla vyvinuta z řady Hindu Kush. Tento kmen produkuje převážně fialové rostliny.  Více

Popis feminizovaných semen Purple Bud je přejat od oficiálního výrobce Sensi Seeds. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití.

Purple Bud - feminizovaná semínka marihuany od Sensi Seeds

Semena marihuany feminizovaného kmene odrůdy Purple Bud byla vyšlechtěna z afghánsko-jamajského křížence, který byl dále křížen s odrůdami Hindu kush a Purple Kush. 

Řada Hindu Kush zahrnuje některé z nejvíce ceněných kmenů na světě.

Tento konopný strain produkuje převážně fialově kvetoucí rostliny. Protože je však každá rostlina individuální, některé z nich zůstanou vždy zelené. To je způsobeno přirozeně se vyskytujícími variacemi a je to velmi charakteristické pro tento typ konopí.

Purple Bud se hodí do indooru i outdooru. Nevadí mu ani chladné klima s rychle končícími léty. Nízké teploty naopak podpoří fialovou barvu rostlin.

Doba květu je poměrně krátká, cca 9 týdnů.

Detaily feminizované odrůdy konopí Purple Bud

Genotyp: dominantní indika

GenetikaAfghani x Jamaican x (Hindu Kush x Purple Kush)

Doba květu: cca 9 týdnů

Terpeny obsažené v rostlinách konopí odrůdy Purple Bud

myrcenMyrcen - Nejběžnější terpen, který v rostlinách konopí můžeme objevit. Jeho vůně je velmi zemitá a kořenitá s náznakem pižma. Myrcen je soustředěn především v květech konopí. Má antioxidační a protizánětlivé účinky.

limonenLimonenLimonen se řadí mezi nejběžněji se vyskytující konopné terpeny. Má dobré protizánětlivé účinky a je silným antioxidantem. 

pinenPinenMá protizánětlivé účinky, které uvítají především astmatici, pro které je čerstvý vzduch balzámem na dýchací cesty. Nabízí také řadu potenciálně terapeutických účinků a zároveň dokáže bojovat proti případným infekčním zárodkům.

Parametry

Typ kvetení fotoperioda
Verze feminizované
Délka květu střední 8-10 týdnů
Genotyp indika
Výnos vysoký výnos
Umístění uvnitř, venku
Výška střední 1 - 1,5m
Terpeny limonen, myrcen, pinen
Genetika Afghani, Hindu Kush, Jamaican