Pineapple Poison - feminizovaná semena 3 ks, Super Sativa Seed Club

36 bodů do věrnostního systému Omezené použití
Cena
912 Kč

Výrobce
Super Sativa Seed Club

Kód produktu
8070

ks

Feminizovaná semena marihuany jsou výsledkem spojení klasických oldschool odrůd Pineapple Skunk a Durban Poison. Tato nenáročná, vysoce výnosná odrůda s názvem Pineapple Poison jistě potěší každého sběratele. Více

Popis feminizovaných semínek Pineapple Poison je přejat od oficiálního výrobce Super Sativa Seed Club. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití.

Pineapple Poison feminizovaná semena konopí od Super Sativa Seed Club

Pineapple i Durban Poison jsou již považovány za klasícké oldschool odrůdy konopí. Spojení původního jihoafrického kmene Durban Poison s oldschoolovou klasikou Pineapple Skunk přineslo tyto kvalitní semena marihuany odrůdy s názvem Pineapple Poison.

Nenáročná odrůda je vhodná pro umístění do prostředí indoor i outdoor. Při vnitřínim umístění rostliny dorůstají do výšky cca 1-2 metry, zatímco venku to můžou být 4 metry!

Doba květu je 8-9 týdnů.

Ke sklizni je připravena v období od konce září do začátku října.

Feminized odrůda Pineapple Poison produkuje XL výnosy, které např. v outdooru mohou dosahovat až 1000 gramů na rostlinu.

Základní informace o odrůdě cannabis Pineapple Poison

Genotyp: Sativa(dominantní)

Genetika: Durban Poison x Pineapple Skunk

Doba květu: 56-63 dní

Výška rostlin: 1-2 metry, v outdooru až 4 metry

Sklizeň outdoor: konec září/začátek října

Výnos indoor: 350-400 gr/m2

Výnos outdoor: až 1000 gr/rostlina

Terpeny obsažené v odrůdě Pineapple Poison

 Limonen - Limonen je jeden z nejrozšířenějších terpenů. Díky citrusovému aroma a protizánětlivým účinkům se používá jako podpůrná léčba při potížích s dýcháním. 

 Myrcen - Nejčastěji se vyskytující terpen v rostlinách. Jeho vůně je velmi zemitá a kořeněná s nádechem pižma. Vyskytuje se především v citronové trávě, tymiánu nebo vavřínu. Myrcen je koncentrován především v květech konopí. Má antioxidační a protizánětlivé účinky.

karyofylenKaryofylen - Pro karyofylen je typická pepřová vůně s dřevitými tóny. Díky tomu tak působí velmi svěže. Disponuje protizánětlivými účinky a je tak velkým pomocníkem při léčbě zánětů horních a dolních dýchacích cest.

Parametry

Typ kvetení fotoperioda
Verze feminizované
Délka květu střední 8-10 týdnů
Genotyp sativa
Výnos vysoký výnos
Umístění skleník
Výška velká nad 1,5m
Náročnost malá náročnost
Genetika Durban Poison