Orion F1 - samonakvétací semena marihuany 10ks, Royal Queen Seeds

210 bodů do věrnostního systému Omezené použití
Cena
5 250 Kč

Výrobce
Royal Queen seeds

Kód produktu
8717

ks

Orion F1 je silná hybridní odrůda , která je odolnější vůči onemocněním a taky opravdu produktivní. Průměrná výška této odrůdy je 70 cm a díky tomu se vejde i do těch nejmenších místností. Více

Popis zboží je přejat od oficiálního výrobce Royal Queen Seeds. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)

Samonatvétací semena Orion F1 od Royal Queen Seeds

Bez ohledu na to, kde žijete, souhvězdí Orion na noční obloze uvidíte vždy. Odrůda Orion F1 posune váš zážitek ze sledování noční oblohy na novou úroveň.

Tato samonakvétací odrůda je revolucí v konopném průmyslu a vy si můžete plně užít její vitální růst. Díky své krátké době kvetení a delikátnímu terpenovému profilu se jedná o skvělou odrůdu, která si rozhodně zaslouží místo ve vaší sbírce. Tato odrůda se může pochlubit skvělou genetickou linií, která obsahuje geny z odrůd Blue Mammoth Auto, Blue Dream a Amnesia. A pokud vás zatím nic nepřesvědčilo, tak vás jistě přesvědčí k pořízení této odrůdy její obrovské výnosy.

Orion F1 má unikátní terpenový profil tvořen vysokým obsahem myrcenu, ocimenu a farnesenu. Vysoký obsah THC a nižší obsah CBG si skvěle rozumí s tímto terpenovým profilem.

Kompaktní rostlina s obrovskými výnosy

Odrůdě Orion F1 se skvěle daří v indooru i outdooru a roste jako typická indika. Tato rychlá samonakvétací odrůda vyroste do výšky mezi 64 - 80 cm a jedná se tak o ideální diskrétní odrůdu. Nabízí solidní sklizeň za 40 dnů kvetení a ke sklizni budete tato odrůda připravena již za 70 dní od vyklíčení.

Detaily odrůdy Orion F1

Genetická Výbava:  Blue Mammoth Auto x Blue Dream x Amnesia

Verze: Samonaktétací

Genotyp: Hybrid

THC: Velmi vysoký

Výnos: Velmi vysoký

Výška: 64 - 80 cm

Kvetení: 35 - 40 dnů

Měsíc Sklizně: 65 - 70 dní po vyklíčení

Dominantní terpeny: Myrcen, Farnesene, Karyofylen, Ocimen

Klima: Krátké léto


Terpeny obsažené v odrůdě Orion F1

myrcenMyrcen - Myrcen má silné bylinné aroma s tóny koření. Je sám o sobě velmi silným antioxidantem a disponuje protizánětlivými účinky. Přispívá k léčbě mrtvice, osteoartritidy, revmatismu a zánětlivých onemocnění.

karyofylenKaryofylen - Pro karyofylen je typická pepřová vůně s dřevitými tóny. Díky tomu tak působí velmi svěže. Disponuje protizánětlivými účinky a je tak velkým pomocníkem při léčbě zánětů horních a dolních dýchacích cest.

farnesenFarnesen - Sladký a ovocný terpen farnesen je hlavním terpenem ve slupkách zelených jablek. V přírodě se vyskytuje také v mnoha dalších rostlinách, např. v santalovém dřevě, zázvoru, pomerančích, heřmánku či třeba chmelu. Dodává výraznou vůni, čehož často využívají firmy vyrábějící parfémy a esenciální oleje. Je vyhlášený pro své uklidňující účinky, zejména v boji proti nespavosti.

ocimenOcimen - Vůně a chuť ocimenu jsou podmanivé, dosti sladké s jemnými květinovými podtóny. Jako i další terpeny, i ocimen se může pochlubit protizánětlivou schopností. Disponuje ale také antimykotickým (protiplísňovým) efektem, a proto se hojně využíván při léčbě infekcí.

Orion F1 hybridní samonakvetaci semena marihuany Royal Queen Seeds - obsah THC

Parametry

Typ kvetení samonakvétací
Verze feminizované
Délka květu krátká do 8 týdnů
Genotyp fifty-fifty
Obsah THC THC velmi vysoký 20% - 25%
Výnos vysoký výnos
Umístění uvnitř, venku
Výška malá do 1 m
Náročnost střední náročnost
Terpeny karyofylen, myrcen, ocimen
Genetika Blue Mammoth Auto x Blue Dream x Amnesia