Notorious THC - feminizované semena marihuany 10 ks Humboldt Seed Company

105 bodů do věrnostního systému Omezené použití
Cena
2 640 Kč

Kód produktu
8027

ks

Seedbanka Humboldt Seeds Company přináší feminizovanou odrůdu nabitou THC přesně tak, jak si její zákazníci žádají. Feminizovaná semena cannabis odrůdy Notorious THC nesmí chybět v žádné sbírce! Více

Popis feminizovaných semen Notorious THC je přejat od oficiálního výrobce Humboldt Seed Company. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití.

 

Notorious THC - feminizované semena marihuany od seedbanky Humboldt Seed Company

Semena marihuany odrůdy Notorious THC vznikla spojením odrůd Humboldt Frost, Caramel Cream a Ghost of von Humboldt OG. Výsledná feminizovaná odrůda marihuany překypuje THC. 

Jedná se o velmi silnou odrůdu!

Rostliny jsou poseté trichomy zářícími jako diamanty na Humboldtově nebi. Těšit se můžete na obrovskou produkci a nádherné terpeny.

Tato odrůda je vhodná pro prostředí indoor i outdoor

Základní informace k odrůdě konopí Notorious THC

Genotyp: spíše indika

GenetikaHumboldt Frost x Caramel Cream x Ghost of von Humboldt OG

Doba květu: 65 dní

Sklizeň outdoor: říjen

THC: 25-30 %

Terpeny obsažené v rostlinách konoí odrůdy Notorious THC

myrcenMyrcen - Myrcen se řadí mezi nejběžnější terpeny. Jeho silné bylinné aroma s decentním akcentem koření ozvláštňuje nádech pižma. V rostlinách konopí se koncentruje zejména v květech. Přispívá k léčbě řady zánětlivých onemocnění, jako je osteoartritida či revmatismus.

pinenPinen - Má protizánětlivé účinky, které uvítají především astmatici. Nabízí také řadu potenciálně terapeutických účinků a zároveň dokáže bojovat proti případným infekčním zárodkům. Aroma terpenu Pinen je směsí rozmarýnu, bazalky a vůně lesa.

karyofylenKaryofylen - Má typickou pepřovou vůni. Je vhodný pro osoby trpící častými záněty horních cest dýchacích. Má analgetické účinky, které by mohly pomoci se zmírňováním bolesti různého původu.

limonenLimonen - Limonen se řadí mezi nejběžněji se vyskytující terpeny v rostlinách marihuany. Je pro něj typické citrusové aroma. Je využíván v aromaterapii jako podpůrná metoda léčby při potížích s dýcháním. Má dobré protizánětlivé účinky a je silným antioxidantem. Svými vlastnostmi může pomoci k posílení přirozené obranyschopnosti organismu.

Notorious_THC_Humboldt_Seed_Company

Parametry

Typ kvetení fotoperioda
Verze feminizované
Délka květu střední 8-10 týdnů
Genotyp indika
Obsah THC THC extrémní nad 25%
Výnos vysoký výnos
Umístění uvnitř, venku