Hyperion F1 - samonakvétací semena marihuany 3ks, Royal Queen Seeds

76 bodů do věrnostního systému Omezené použití
Cena
1 920 Kč

Výrobce
Royal Queen seeds

Kód produktu
8729

ks

Hybridní odrůda Hyperion F1 má robustní genetiku a příjemné aroma připomínající borovici, zemi a koření. Může se pochlubit bezkonkurenční uniformitou a vitalitou. Více

Popis zboží je přejat od oficiálního výrobce Royal Queen Seeds. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)

Samonatvétací semena Hyperion F1 od Royal Queen Seeds

Nechte se ozářit bohem slunce, po kterém je odrůda Hyperion F1 pojmenována.

Hyperion je pravým F1 hybridem, který má silnou genetiku z inbredních linií odrůd Amnesia, Lemon a španělské auto odrůdy Sin Tra Bajo. Tato vysoce produktivní a silná samonakvétací odrůda má vysoký obsah kanabinoidů a terpenů a také se jedná o jednu z nejvyšších odrůd z celé F1 nabídky.

Vzhledem k její genetické linii odrůdě Hyperion F1 dominuje čerstvá vůně borovice a bylinek, kterou doprovází hluboké zemité a peprné tóny. Její dlouhé palice jsou plné pryskyřice, která obsahuje obrovské množství kanabinoidů a terpenů, včetně myrcenu, ocmienu, farnsenu, terpinelenu, haryofylenu a humulenu

Hyperion F1: Vysoký hybrid s vysokými výnosy

Odrůda Hyperion je jedna z nejvyšších F1 odrůd. Semínka této odrůdy dají vzejít jednotvárným a stabilním samonakvétacím odrůdám, které rostou do obrovské výšky a jsou ideální do otevřených zahrad. Rostliny této odrůdy rostou velice rychle a vyroste na nich spoustu větví s obrovským množstvím palic. Tato odrůda kvete asi 55 dní a ke sklizni bude připravena za 85 dní od vyklíčení. Odrůda Hyperion F1 dokáže odměnit velkými palicemi s obrovským množstvím pryskyřice, které provoní celou zahradu.

Detaily odrůdy Hyperion F1

Genetická Výbava:  Amnesia x Lemon x Sin Tra Bajo Automatic

Verze: Samonaktétací

Genotyp: Hybrid

Obsah THC: Velmi vysoký

Výnos: XXL

Výška: 60 - 90 cm

Kvetení: 50 - 55 dnů

Měsíc Sklizně: 80 - 85 dní po vyklíčení

Dominantní terpeny: Farnesen, Myrcen, Ocimen, Terpinolen

Klima: Krátké léto


Terpeny obsažené v odrůdě Hyperion F1

myrcenMyrcen - Myrcen má silné bylinné aroma s tóny koření. Je sám o sobě velmi silným antioxidantem a disponuje protizánětlivými účinky. Přispívá k léčbě mrtvice, osteoartritidy, revmatismu a zánětlivých onemocnění.

farnesenFarnesen - Sladký a ovocný terpen farnesen je hlavním terpenem ve slupkách zelených jablek. V přírodě se vyskytuje také v mnoha dalších rostlinách, např. v santalovém dřevě, zázvoru, pomerančích, heřmánku či třeba chmelu. Dodává výraznou vůni, čehož často využívají firmy vyrábějící parfémy a esenciální oleje. Je vyhlášený pro své uklidňující účinky, zejména v boji proti nespavosti.

ocimenOcimen - Vůně a chuť ocimenu jsou podmanivé, dosti sladké s jemnými květinovými podtóny. Jako i další terpeny, i ocimen se může pochlubit protizánětlivou schopností. Disponuje ale také antimykotickým (protiplísňovým) efektem, a proto se hojně využíván při léčbě infekcí.

terpinolenTerpinolen - Přispívá k léčbě nespavosti, úzkosti, deprese, stresu či poruch spánku. Díky své svěží vůni, která je charakteristická tóny borovice a bylin s nádechem květinového aroma, je využíván v kosmetickém průmyslu.

Hyperion F1 hybridní samonakvetaci semena marihuany Royal Queen Seeds - obsah THC

Parametry

Typ kvetení samonakvétací
Verze feminizované
Délka květu krátká do 8 týdnů
Genotyp fifty-fifty
Obsah THC THC velmi vysoký 20% - 25%
Výnos vysoký výnos
Umístění venku
Výška malá do 1 m
Náročnost střední náročnost
Terpeny Farnesen, Myrcen, Ocimen, Terpinolen
Genetika Amnesia x Lemon x Sin Tra Bajo Automatic