Hindu Kush - samonakvétací semínka 3 ks Sensi Seeds

Cena
347 Kč

Výrobce
Sensi Seeds

Kód produktu
8312

ks

Semena marihuany odrůdy Hindu Kush Automatic jsou klasická čistá indica se samonakvétací genetikou. Jedná se o nenáročnou a cenově dostupnou odrůdu. Více

Popis samonakvétacích semen Hindu Kush Automatic je přejat od oficiálního výrobce Sensi Seeds. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití.

Hindu Kush Automatic - samonakvétací semínka marihuany od Sensi Seeds

Semínka marihuany feminizované verze  jsou oblíbená mezi fanoušky staré školy indica už více než dvě desetiletí, proto seedbanka Sensi Seeds přichází také se samonakvétací verzí této klasiky.

Nenáročná a cenově dostupná odrůda cannabis nabízí spoustu předností. Úžasně robustní kmen z rodu Hindúkuš je klasická čístá indika

Rostliny je možno umístit jak uvnitř, tak i venku. Jsou nižšího vzrůstu a doba květu je pouhých 45 - 50 dní. V outdooru se jim bude dařit v teplých oblastech se spoustou slunečního svitu.

Kromě těchto autoflowering semen je Hindu Kush k dispozici také ve feminizované verzi a jako Hindu Kush Regular.

Shrnutí základních informací o odrůdě konopí Hindu Kush Automatic

Genotyp: 100 % indika

Genetika: Hindu Kush x Ruderalis

Délka květu: 45 - 50 dní

Terpeny obsažené v rostlinách konopí odrůdy Hindu Kush Automatic

terpen_limonenLimonen - Terpen s charakteristickým aromatem citrusového ovoce, ve kterém se běžně nachází, je dalším členem rodiny terpenů konopí. Limonen je silný antioxidant s protizánětlivými a protivirovými účinky. V aromaterapii se používá při doprovodné léčbě onemocnění dýchacích cest.

 Myrcen - Najbežnejší terpén, ktorý v rastlinách konope môžeme objaviť. Jeho vôňa je veľmi zemitá a korenistá s náznakom pižma. Myrcen je sústredený predovšetkým v kvetoch konope. Má antioxidačné a protizápalové účinky.

Parametry

Typ kvetení samonakvétací
Verze feminizované
Délka květu krátká do 8 týdnů
Genotyp indika
Výnos střední výnos
Umístění uvnitř, venku
Výška střední 1 - 1,5m
Náročnost malá náročnost
Terpeny limonen, myrcen
Genetika Ruderalis, Hindu Kush