Gorilla Zkittlez Auto - samonakvétací semínka 3 ks Barney´s Farm

Akce -30%
22 bodů do věrnostního systému Omezené použití
Cena
569 Kč

Běžná cena
808 Kč

Ušetříte
30% (239 Kč)

Výrobce
Barney's Farm

Kód produktu
7880

ks

Tato odrůda se dostala na místo nejprodávanější odrůdy od Barney´s Farm v řadě Cali Collection. K původně zkříženým genetikám Gorilla Glue a Zkittlez přibyla ještě samonakvétací BF Super Auto #1. Více

Popis zboží je přejat od oficiálního výrobce dané země. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. 

Gorilla Zkittlez Auto - samonakvétací semínka od Barney´s Farm

Samonakvétací odrůda Gorilla Zkittlez Auto je kříženec genetik Gorilla Glue, Zkittlez a BF Super Auto #1. Jedná se o feminizovaný kmen v němž dominuje Indika.

Pro pěstování rostlin je vhodné vnitřní i venkovní prostředí. Ve vnitřním prostředí dosahují výšky 80 – 100 cm a předpokládaný výnos je 420 g/m². Pokud jsou umístěny venku, dorůstají kolem 110 – 130 cm.

Rostliny svým vzhledem připomínají vánoční stromek a doba květu je cca 75 dní.

Díky genetice BF Super Auto #1 získala tato autoflower odrůda odolnost proti škůdcům a stresu.

Genotyp: 75 % indica, 25 % sativa

Genetika: Gorilla Glue X Zkittlez X BF Super Auto #1.

Optimální výnos: 420 g/m²

Výška indoor: 80 – 100 cm

Výška outdoor: 110 – 130 cm

Doba květu: 75 dní

obsah THC: velmi vysoký

Terpeny obsažené v Gorilla Zkittlez Auto

pinenPinen - Aroma terpenu Pinen je směsí rozmarýnu, bazalky a vůně lesa. Nabízí řadu potenciálně terapeutických účinků. Má protizánětlivé účinky, které uvítají především astmatici, pro které je čerstvý vzduch balzámem na dýchací cesty. A právě takový účinek může mít tento terpen. Zároveň dokáže bojovat proti případným infekčním zárodkům.

karyofylenKaryofylen - Má typickou pepřovou vůni. Je vhodný pro osoby trpící častými záněty horních cest dýchacích. Má analgetické účinky, které by mohly pomoci se zmírňováním bolesti různého původu.

linaloolLinalool - Má uklidňující účinky. Uvolňuje svalové napětí, zmírňuje stres a navrací klid do celé nervové soustavy. Napomáhá také k lepšímu spánku a posiluje imunitní systém.

humulenHumulen - Má výrazné zemité aroma s tóny koření. Pro své antibakteriální a protizánětlivé účinky bývá využíván při inhalaci horních i dolních cest dýchacích. Jeho schopnosti ocení také lidé trpící častými záněty dutin, průdušek či nosohltanu.

ukazatel THC

Parametry

Typ kvetení samonakvétací
Verze feminizované
Délka květu dlouhá 10+ týdnů
Genotyp indika
Obsah THC THC velmi vysoký 20% - 25%
Výnos střední výnos
Umístění uvnitř, venku
Výška střední 1 - 1,5m
Terpeny humulen, karyofylen, linalool, pinen
Genetika Gorilla Glue, Zkittlez