Durban poison - feminizované semínka 5 ks Nirvana Seeds

42 bodů do věrnostního systému Omezené použití
Cena
1 056 Kč

Výrobce
Nirvana seeds

Kód produktu
7983

ks

Feminizovaný hybrid s kratší dobou květu. Semínka cannabis Durban Poison s dominancí sativy od seedbanky Nirvana Seeds. Více

Popis feminizovaných semen Durban Poison je přejat od oficiálního výrobce Nirvana Seeds. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití.

Durban Poison od Nirvana Seeds

Feminized semena konopí vzkla křížením holandské a jihoarfické genetiky. Spojením feminizované odrůdy Durban a rychlekvetoucí odrůdy vznikl tento hybrid u které dominuje genotyp sativa.

Díky genetice je doba květu této odrůdy kratší, a to 8-9 týdnů.

Jedá se o nenáročnou odolnější odrůdu. Rostiny jsou vysoké s velkými vějířovitými listy. Hodí se jak do prostředí indoor, tak i outdoor.

Genetika Skunk:

Skunk vznikl postupným šlechtění různých druhů konopí ze Střední a Jižní Ameriky, Afghánistánu a Thajska.

Patří k jednomu z nejoblíbenějších druhů celosvětově. Sílu a potenciál Skunk dosvědčuje fakt, že označení „skunk“ se vžilo nejenom pro jeho odnože, ale pro jakékoliv silnější konopí všeobecně. Květy jsou značně lepkavé a mají velmi silné a pronikavé aroma. Mnoho moderních hybridů vychází právě z tohoto modelu.

Základní informace o odrůdě marihuany Durban Poison

Genotyp: dominantí sativa

Genetika: Durban x Skunk

Doba květu: 8–⁠9 týdnů

Výška: až 3 metry

Výnos: 400–⁠500 g/

THC: 15 %

Terpeny obsažené v rostlinách konopí odrůdy Durban Poison

terpen_myrcenMyrcen - Řadí se mezi nejběžnější terpeny, které můžeme v konopí najít. Jeho silné bylinné aroma s decentním akcentem koření ozvláštňuje nádech pižma. V rostlině konopí se koncentruje zejména v květech. Přispívá k léčbě řady zánětlivých onemocnění, jako je osteoartritida či revmatismus.

terpen_pinenPinenAroma terpenu Pinen je směsí rozmarýnu, bazalky a vůně lesa. Nabízí řadu potenciálně terapeutických účinků. Má protizánětlivé účinky, které uvítají především astmatici, pro které je čerstvý vzduch balzámem na dýchací cesty. A právě takový účinek může mít tento terpen. Zároveň dokáže bojovat proti případným infekčním zárodkům.

terpen_limonenLimonenPro Limonen je typické svěží citrusové aroma. Používá se jako podpůrná metoda léčby při potížích s dýcháním. Má protizánětlivé účinky.

Durban-Poison-ukazatel-THC

Parametry

Typ kvetení fotoperioda
Verze feminizované
Délka květu střední 8-10 týdnů
Genotyp sativa
Obsah THC THC vysoký 15-20%
Výnos vysoký výnos
Umístění uvnitř, venku
Výška velká nad 1,5m
Náročnost malá náročnost
Terpeny limonen, myrcen, pinen
Genetika Skunk, Durban Poison