Crystal Meth Auto - samonakvétací semena marihuany 10 ks Fast Buds

71 bodů do věrnostního systému Omezené použití
Cena
1 785 Kč

Výrobce
Fast Buds

Kód produktu
8853

ks

Crystal METH Auto je jedinečná odrůda od Fast Buds. Je nenáročná na pěstování, snadno se přizpůsobí každému klimatu a poskytuje vysoké výnosy. Více

Popis autoflowering semen marihuany Crystal Meth Auto od výrobce Fast Buds. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)

Crystal Meth Auto samonakvétací semena marihuany od Fast Buds

Crystal Meth Auto, jedna z prvních odrůd vytvořených společností Fast Buds, je naprosto jedinečná. Vznikla zkřížením známých genetik, mezi které patří Mexican, Early Skunk, TrainWreck, Hawaii a Ruderalis. Vyvinutí této úžasné odrůdy s dominancí sativy trvalo několik měsíců.

Tato genetika je zárukou odolné, snadno pěstovatelné a rychle kvetoucí rostliny s pozoruhodně vysokými výnosy. Doba kvetení trvá přibližně 56-63 dní a je vhodná jak pro začátečníky, tak pro profesionální pěstitele, kteří touží po kvalitních a rychlých výnosech.

Dorůstá do výšky 90 cm, může však dosáhnout až 120 cm. I když se jedná o sativu, svou strukturou se podobá indice, protože roste spíše hustě a bujně. Při pěstování v interiéru dosahuje výnosů mezi 400-600 g/m², venku je možné dosáhnout výnosů mezi 50-300 gramy na rostlinu.

Crystal Meth Auto obsahuje až 20 % THC.

Shrnutí základních informací o konopné genetice Crystal Meth Auto

Genetika: Crystal Meth Auto

Genotyp: Sativa 60% / Indica 40%

Výška rostlin: 70 – 120 cm

Výnos: indoor 450 - 600 gr/m2, outdoor až 50 - 200 g/rostlinu

Délka kvetení: 9 - 10 týdnů

THC: až 20 %

Terpeny obsažené v rostlině konopí odrůdy Crystal Meth Auto:

pinenPinen - Pinen má svěží bylinné aroma. Může nabídnout řadu potencionálně terapeutických účinků a disponuje protizánětlivými vlastnostmi. Přispívá k léčbě astmatu a infekce dýchacích cest.

Terpen-LimonenLimonen - Běžný, ale o to bohatší terpen s typickým aroma citrusového ovoce, ve kterém se nachází, je silným antioxidantem s protizánětlivými a protivirovými účinky. V aromaterapii se používá při doprovodné léčbě onemocnění dýchacích cest.

Parametry

Typ kvetení samonakvétací
Verze feminizované
Délka květu střední 8-10 týdnů
Genotyp sativa
Obsah THC THC vysoký 15-20%
Výnos vysoký výnos
Umístění uvnitř, venku
Výška střední 1 - 1,5m
Náročnost malá náročnost
Terpeny limonen, pinen