C-Vibez - feminizovaná semena 10 ks Dutch Passion

98 bodů do věrnostního systému Omezené použití
Cena
2 455 Kč

Výrobce
Dutch Passion

Kód produktu
8010

ks

Feminizovaná odrůda konopí C-Vibez je rychle kvetoucí hybrid s dominancí sativy. Semena marihuany vznikla křížením odrůd Mad Scientist a Voodoo. Více

Popis feminizovaných semen C-Vibez je přejat od oficiálního výrobce Dutch Passion. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití.

C-Vibez - feminizované semínka konopí od Dutch Passion

Semena cannabis odrůdy C-Vibez vznikla spojením genetik Mad Scientist a Voodoo. Genetika Voodoo pochází z Thajska. Jedná se o velmi potentní originální odrůdu.

Feminizovaná odrůda konopí C-Vibez je rychle kvetoucí . V jeho genotypu dominuje . Rostliny dorůstají do výška cca 1-1,5 metru. Délka květu je 10-12 týdnů. 

Tento feminized kmen se pyšní objemnými výnosy. 

Některé rostliny mobou být díky genetice zbarveny do fialových a růžových odstínů.

Základní informace o odrůdě konopí C-Vibez

Genotyp: hybrid

Výnos: vysoký

Výška: 1-1,5 metru

Doba květu: 10–12 týdnů

Obsah THC: více než 20 %

Terpeny obsažené v rostlinách konopí odrůdy C-Vibez

myrcenMyrcen - Jeden z nejběžnějších terpenů vyskytujících se v konopí. Má zemitou vůni. Můžete v něm cítit i kořenité aroma hřebíčku. Tento terpen je koncentrován zejména v květech rostliny.

pinenPinen - Aroma terpenu Pinen je směsí rozmarýnu, bazalky a vůně lesa. Nabízí řadu potenciálně terapeutických účinků. Má protizánětlivé účinky, které uvítají především astmatici, pro které je čerstvý vzduch balzámem na dýchací cesty. A právě takový účinek může mít tento terpen. Zároveň dokáže bojovat proti případným infekčním zárodkům.

karyofylenKaryofylen - Má typickou pepřovou vůni. Je vhodný pro osoby trpící častými záněty horních cest dýchacích. Má analgetické účinky, které by mohly pomoci se zmírňováním bolesti různého původu.

limonenLimonen - Pro tento terpen je typické svěží citrusové aroma. Používá se jako podpůrná metoda léčby při potížích s dýcháním. Má protizánětlivé účinky.

C-Vibez-semena-cannabis-Dutch-Passion-obsah-THC

Parametry

Typ kvetení fotoperioda
Verze feminizované
Délka květu dlouhá 10+ týdnů
Genotyp fifty-fifty
Obsah THC THC velmi vysoký 20% - 25%
Výnos vysoký výnos
Výška střední 1 - 1,5m
Terpeny pinen