Zkittlez je známý svým sladkým ovocným profilem, který připomíná chuť a vůni ovoce, zejména ovoce typu Skittles. Tato odrůda má tendenci být indica-dominantní a nabízí relaxační tělesné účinky, což ji činí vhodnou pro konzumenty, kteří hledají potlačení bolesti, úlevu od stresu a nespavost. Zkittlez je ceněn pro svou lahodnou chuť a vůni.

Wedding Cake (také známý jako Pink Cookies) je odrůda, která je známá svým sladkým a vanilkovým profilem. Tato odrůda je hybridní a nabízí jak tělesné, tak mentální účinky. Wedding Cake je oblíbeným výběrem mezi konzumenty, kteří hledají vyvážený zážitek a mohou pociťovat relaxaci a povzbudivé účinky.

Rozdíly mezi těmito dvěma odrůdami spočívají v chuti, účincích a genetickém původu. Zkittlez má sladký ovocný profil a převládají u něj tělesné účinky, zatímco Wedding Cake nabízí sladkou vanilkovou chuť a vyvážené účinky. Volba mezi nimi závisí na vašich preferencích ohledně chuti a typu účinků, které preferujete.

Pěstování některých odrůd konopí může být omezeno legislativou.

Rychlé info Rychlé kvetení
Zkittlez Auto - samonakvétací semena konopí 10ks, SeedsmanZkittlez Auto - samonakvétací semena konopí 10ks, Seedsman

Zkittlez Auto - samonakvétací semena konopí 10ks, Seedsman

Do 5 dnů
1 359 Kč
1 213,39 Kč bez DPH
Verze feminizované
Genotyp sativa
Genetika Auto Blueberry, Zkittlez
Samonakvétací odrůda Zkittlez Auto s velmi vysokým obsahem THC (až 24%). Připravena ke sklizni za 90 dní od vysazení. Tato odrůda nesmí…