White Widow je hybridní odrůdou s vyrovnanými účinky. Je známá svou silnou psychoaktivní povahou, která může vést k euforii a kreativitě. Tato odrůda má tendenci být rozumně vyvážená, co se týče účinků na tělo a mysl. White Widow má často vysoký obsah THC a je oblíbená pro své účinky na zlepšení nálady a relaxaci.

Super Lemon Haze je sativa-dominantní odrůdou s jasnými a povzbuzujícími účinky. Tato odrůda má tendenci stimulovat mysl a tělo, což může vést k kreativitě a aktivitě. Je známá svým citrusovým aromatem a chutí, což přidává do zážitku svěžest. Super Lemon Haze má také často vysoký obsah THC.

Rozdíl mezi těmito dvěma odrůdami spočívá v charakteristikách účinků a chutí. White Widow nabízí vyvážený zážitek s výraznými psychoaktivními účinky, zatímco Super Lemon Haze je ideální pro ty, kteří hledají povzbuzení a svěží citrónovou chuť. Volba mezi nimi závisí na vašich preferencích ohledně účinků a chuti.

Pěstování některých odrůd konopí může být omezeno legislativou.

Rychlé info -29%
White Widow - feminizovaná semena 10 ks Dutch PassionWhite Widow - feminizovaná semena 10 ks Dutch Passion

White Widow - feminizovaná semena 10 ks Dutch Passion

Skladem
1 880 Kč 2 650 Kč
Typ kvetení fotoperioda
Genotyp indika
Umístění skleník
Bílá vdova je asi nejuznávanější holandskou odrůdou současnosti. Tato legendární kytka získala svůj název White Widow podle svých palic.