White Widow je hybridní odrůdou s vyrovnanými účinky, která je známá svými silnými psychoaktivními účinky. Tato odrůda může vést k euforii, kreativitě a relaxaci. White Widow má tendenci být rozumně vyvážená co se týče účinků na tělo a mysl. Má často vysoký obsah THC a je oblíbenou volbou pro lidi, kteří hledají zlepšení nálady a relaxaci.

Jack Herer je také hybridní odrůdou, ale s výraznou sativa dominancí. Tato odrůda je známá svými jasnými a povzbuzujícími účinky, které mohou posílit energii a stimulovat kreativitu. Jack Herer má také vysoký obsah THC a je často vyhledáván pro denní použití nebo pro situace, kdy si lidé přejí zůstat aktivní a bdělí.

Rozdíl mezi těmito dvěma odrůdami spočívá v charakteristikách účinků. White Widow nabízí vyvážený zážitek s výraznými psychoaktivními účinky, zatímco Jack Herer je ideální pro ty, kteří hledají stimulaci, energii a kreativitu. Volba mezi nimi závisí na vašich preferencích ohledně účinků.

Pěstování některých odrůd konopí může být omezeno legislativou.

Rychlé info Akce -22%
Jack 47 - feminizovaná semínka 5 ks Sweet SeedsJack 47 - feminizovaná semínka 5 ks Sweet Seeds

Jack 47 - feminizovaná semínka 5 ks Sweet Seeds

Skladem
1 134 Kč 1 460 Kč
Typ kvetení fotoperioda
Genotyp sativa
Umístění uvnitř, venku
Jack 47 je velice výnosná rostlina se silným účinkem, v níž se snoubí nejlepší vlastnosti obou předků v jedné jediné genetice.