White Widow je hybridní odrůdou s vyrovnanými účinky. Je známá svou silnou psychoaktivní povahou, která může vést k euforii, kreativitě a relaxaci. Tato odrůda má tendenci být rozumně vyvážená co se týče účinků na tělo a mysl. Má často vysoký obsah THC a je oblíbenou volbou pro lidi, kteří hledají zlepšení nálady a relaxaci.

Amnesia Haze je sativa-dominantní odrůdou s jasnými a povzbuzujícími účinky. Tato odrůda stimuluje mysl a tělo, což může vést k kreativitě, aktivitě a zvýšené energii. Amnesia Haze má také vysoký obsah THC a je oblíbená pro svou schopnost zlepšit náladu a povzbudit.

Rozdíl mezi těmito dvěma odrůdami spočívá v charakteristikách účinků. White Widow nabízí vyvážený zážitek s výraznými psychoaktivními účinky, zatímco Amnesia Haze je ideální pro ty, kteří hledají stimulaci, energii a kreativitu. Volba mezi nimi závisí na vašich preferencích ohledně účinků.

Pěstování některých odrůd konopí může být omezeno legislativou.

Rychlé info -29%
White Widow - feminizovaná semena 10 ks Dutch PassionWhite Widow - feminizovaná semena 10 ks Dutch Passion

White Widow - feminizovaná semena 10 ks Dutch Passion

Skladem
1 880 Kč 2 650 Kč
Typ kvetení fotoperioda
Genotyp indika
Umístění skleník
Bílá vdova je asi nejuznávanější holandskou odrůdou současnosti. Tato legendární kytka získala svůj název White Widow podle svých palic.