White Berry je známá pro svou jasnou mentální stimulaci, která může povzbudit kreativitu a aktivitu. Tato odrůda bývá obvykle středně vysoká a produkuje pupeny pokryté pryskyřicí s bílými krystaly. White Berry je oblíbená pro svou schopnost udržet jasné myšlenky a povznést náladu.

Blueberry je odrůda, která je známá pro svou sladkou a lesními plody inspirovanou chutí a vůní, což ji činí atraktivní pro ty, kteří preferují odrůdy s ovocným profilem. Tato odrůda bývá obvykle nízká a kompaktní a produkuje pupeny s odstíny modré a fialové barvy. Blueberry má tendenci nabízet relaxační a euforické účinky, což ji činí vhodnou pro konzumenty hledající klidný a potěšující zážitek.

Rozdíly mezi těmito dvěma odrůdami spočívají zejména v chuti, vůni a účincích. Pěstitelé a konzumenti mohou vybírat mezi nimi podle svých preferencí a potřeb.

Pěstování některých odrůd konopí může být omezeno legislativou

Rychlé info
Blueberry - feminizovaná semínka 5 ks SeedsmanBlueberry - feminizovaná semínka 5 ks Seedsman

Blueberry - feminizovaná semínka 5 ks Seedsman

Do 5 dnů
912 Kč
Verze feminizované
Genotyp indika
Genetika Blueberry
Feminizované semena Blueberry od seedbanky Seedsman jsou převážně genotyp indika. Historie této odrůdy sahá až do konce 70. let 20. století…
Rychlé info -10% Rychlé kvetení
C99 x Blueberry Fast - feminizovaná semínka 5 ks SeedsmanC99 x Blueberry Fast - feminizovaná semínka 5 ks Seedsman

C99 x Blueberry Fast - feminizovaná semínka 5 ks Seedsman

Do 5 dnů
669 Kč 740 Kč
Verze feminizované
Genotyp fifty-fifty
Genetika Blueberry, Cinderella 99
C99 x Blueberry Fast je úspěšný kříženec odrůdy Cinderella 99 s Original Blueberry. Feminizovaná semínka marihuany s rychle kvetoucí…