Co je to věrnostní program? 

Věrnostní program představuje způsob poděkování za vaše nákupy v našem eshopu. Pro věrné a pravidelné zákazníky nabízíme bonusový systém za realizované nákupy a další aktivitu (registrace, přihlášení k odběru mailingu). Celková částka, kterou vynaložíte na nákup našich produktů, bude automaticky převedena na bodovou hodnotu a to v poměru 25 CZK = 1 bod / 1 EUR = 1 bod. Body mohou sbírat všichni registrovaní zákazníci.

 

Jak se registrovat? 

       

Členem našeho věrnostního programu se stáváte automaticky po vytvoření běžné registrace na našem e-shopu. Máte už svůj účet? Pak již nyní s každým dalším nákupem sbíráte body. Pokud uživatelský účet ještě nemáte, stačí se jednoduše zdarma zaregistrovat.

   REGISTROVAT SE   

 

Jak náš věrnostní program funguje?

Jak můžete získat bonusové body? 

Bonusové body získáváte za každý uskutečněný a zaplacený nákup. Jakmile shromáždíte dostatek bonus bodů, můžete je uplatnit v rámci vašeho dalšího nákupu. Jinými slovy: čím více nakupujete, tím větší slevy můžete získat. Bonusové body se vám přičtou až po uhrazení objednávky a nikoliv hned po nákupu. Naopak po stornování nebo dobropisování faktury (když se zboží vrátí nepřevzaté nebo jako vrácené) se body odečítají stejným vzorcem, jako se přičetly. 

 

Můžete získat bonusové body jinak? 

Ano můžete. Za vaši registraci vás odměníme 50 body. Za přihlášení k odběru novinek máte od nás 50 bodů.

 

Jak můžete bonusové body uplatnit?

Vaše nasbírané body vám přináší slevy. Stav vašich bodů můžete vidět po přihlášení ke svému zákaznickému účtu. V košíku vidíte stav bonusových bodů s možností jejich použití.

 

Kombinace se slevovými kupóny

Na jedné objednávce nelze použít body a zároveň uplatňovat slevový kupón. Chcete-li uplatnit kupón, nebudete mít možnost zlevnit objednávku použitím bodů a naopak. Použitý slevový kupón ovlivňuje celkovou částku objednávky a tím pádem také celkový počet získaných bodů.

 

Přehled bodů

       

Přehled počtu získaných bonusových bodů je vždy dostupný po „Přihlášení“ a kliknutí na „Profil“ v pravém horním rohu našeho e-shopu. Po přihlášení do vašeho účtu se dozvíte bilanci vašich bonus bodů na základě uskutečněných nákupů. Prosím, berte na vědomí, že počet vašich bonusových bodů bude přičten až po uhrazení objednávky. Po každém uplatnění vašich bodů bude jejich počet okamžitě odečten z vašeho bonus účtu.

 

Co když si zakoupím produkt bez využití bonusových bodů a rozhodnu se ho vrátit? Co se stane se získanými body?

Když vracíte zakoupený produkt, tak zároveň vracíte získané bonusové body. Vaše bodová bilance bude přepočítána zpět na původní stav před tímto nákupem.

 

A co platnost mých bodů?

Platnost Vašich bonusových bodů je omezena na 365 dnů

 

Další informace

Bonusové body nejsou měna a nemají žádnou skutečnou peněžní hodnotu. Vyhrazujeme si právo kdykoliv změnit parametry programu, případně ho zrušit. V případě zneužití programu či podvodu budou sankce zahrnovat pozastavení zákaznického práva na účast v tomto programu. Při výměně zboží NELZE bonusové body uplatnit!

 

 

     PŘIDEJ SE K NÁM!