Think Different je odrůda, která se vyznačuje vysokou odolností a rychlým růstem. Je známá svými sativními vlastnostmi, což znamená, že může mít spíše povzbudivé a euforické účinky. Tato odrůda bývá oblíbená mezi pěstiteli, kteří hledají rychlou sklizeň a konzumenty, kteří chtějí zvýšit kreativitu a energii.

Sour Diesel je klasickou odrůdou s vyváženými účinky, které kombinují jak fyzickou relaxaci, tak i euforii a povzbudivost. Tato odrůda má charakteristickou dieslovou vůni a je oblíbená pro své schopnosti pomoci s úzkostí a depresemi. Sour Diesel je známý také svými jasnými a kreativními účinky, což ho činí vhodným pro denní použití.

Rozdíly mezi těmito dvěma odrůdami spočívají ve vlastnostech růstu, účincích a aromatickém profilu. Think Different je rychle rostoucí sativa s euforickými účinky, zatímco Sour Diesel nabízí vyvážené účinky a charakteristickou vůni. Volba mezi nimi závisí na tom, jaký typ účinků a růstu preferujete.

Pěstování některých odrůd konopí může být omezeno legislativou.

Rychlé info Akce -25%
Kali Dog - feminizovaná semínka 10ks Royal Queen SeedsKali Dog - feminizovaná semínka 10ks Royal Queen Seeds

Kali Dog - feminizovaná semínka 10ks Royal Queen Seeds

Skladem
1 188 Kč 1 590 Kč
Typ kvetení samonakvétací
Genotyp indika
Umístění uvnitř, venku
Tento silný strain, který se v původní formě pěstoval již před více než 20 lety. Pěstitelé si jej bezesporu oblíbí díky podsaditému,…