Skunk je indica-dominantní odrůdou, která má svůj původ v USA. Tato odrůda je známá svými silnými účinky na tělo a mysl, což z ní činí oblíbenou jak mezi rekreačními, tak léčebnými uživateli. Skunk může vyvolat pocit euforie, zvýšenou kreativitu a relaxaci. Má také charakteristické skunkové aroma, které může být intenzivní a nasládlé.

White Widow je hybridní odrůdou, která má svůj původ v Nizozemsku. Tato odrůda je známá svými silnými a vyváženými účinky, což ji činí vhodnou pro rekreační i léčebné použití. White Widow má tendenci vyvolat pocit euforie, zvýšenou energii a kreativitu, ale také tělesné uvolnění. Má charakteristické květinové aroma s lehkými tóny dřeva.

Rozdíl mezi Skunk a White Widow spočívá v účincích a chutích. Skunk má skunkové aroma a může mít více stimulačních efektů, zatímco White Widow má květinové aroma a kombinuje euforii s tělesným uvolněním. Obě odrůdy jsou populární a mají své vlastní místo v konopné komunitě.

Pěstování některých odrůd konopí může být omezeno legislativou.

Rychlé info -20%
Euforia - feminizovaná semena 10 ks Dutch PassionEuforia - feminizovaná semena 10 ks Dutch Passion

Euforia - feminizovaná semena 10 ks Dutch Passion

Skladem
1 520 Kč 1 900 Kč
Typ kvetení fotoperioda
Genotyp sativa
Umístění uvnitř, skleník
Nedlouho feminizovaná odrůda s dobrou tradicí od roku 1996. Získala ocenění 2nd Prize High Times Cup 2000, 1st Prize High Life Cup 2002.…
Rychlé info
G13 Haze – regulérní semena 10 ks Barney's Farm

G13 Haze – regulérní semena 10 ks Barney's Farm

Do 5 dnů
2 508 Kč
Typ kvetení fotoperioda
Genotyp sativa
Umístění uvnitř, venku
G13 legenda žije dál s tímto významným G13 křížencem vyvinutým v kombinaci se světově známým G13 a naším favoritem Hawaiian Sativa.