Skunk je indica-dominantní odrůdou, která má svůj původ v USA. Tato odrůda je známá svými silnými účinky na tělo a mysl, což z ní činí oblíbenou jak mezi rekreačními, tak léčebnými uživateli. Skunk může vyvolat pocit euforie, zvýšenou kreativitu a relaxaci. Má také charakteristické skunkové aroma, které může být intenzivní a nasládlé.

Blue Cheese je hybridní odrůdou, která vznikla křížením odrůd Blueberry a Cheese. Tato odrůda má svůj původ v Evropě a je známá svými relaxačními účinky na tělo. Blue Cheese může vyvolat pocit euforie, tělesného uvolnění a klidu. Má charakteristické ovoce a sýrové aroma, které může být intenzivní a unikátní.

Rozdíl mezi Skunk a Blue Cheese spočívá v účincích a chutích. Skunk má skunkové aroma a může mít více stimulačních efektů, zatímco Blue Cheese kombinuje ovocné a sýrové aroma s relaxačními účinky. Obě odrůdy jsou oblíbené a mají své vlastní charakteristiky.

Pěstování některých odrůd konopí může být omezeno legislativou.

Rychlé info -20%
Euforia - feminizovaná semena 10 ks Dutch PassionEuforia - feminizovaná semena 10 ks Dutch Passion

Euforia - feminizovaná semena 10 ks Dutch Passion

Skladem
1 520 Kč 1 900 Kč
Typ kvetení fotoperioda
Genotyp sativa
Umístění uvnitř, skleník
Nedlouho feminizovaná odrůda s dobrou tradicí od roku 1996. Získala ocenění 2nd Prize High Times Cup 2000, 1st Prize High Life Cup 2002.…
Rychlé info
G13 Haze – regulérní semena 10 ks Barney's Farm

G13 Haze – regulérní semena 10 ks Barney's Farm

Do 5 dnů
2 508 Kč
Typ kvetení fotoperioda
Genotyp sativa
Umístění uvnitř, venku
G13 legenda žije dál s tímto významným G13 křížencem vyvinutým v kombinaci se světově známým G13 a naším favoritem Hawaiian Sativa. 
Rychlé info -8%
Super Skunk -  feminizovaná semínka 10 ks Sensi SeedsSuper Skunk -  feminizovaná semínka 10 ks Sensi Seeds

Super Skunk - feminizovaná semínka 10 ks Sensi Seeds

Do 5 dnů
1 489 Kč 1 620 Kč
Typ kvetení fotoperioda
Genotyp indika
Umístění uvnitř, skleník
Super skunk je jeden z prvních pokusů Sensi vyšlechtit novou generaci rostlin křížením novější genetiky Skunku n. 1 a staré kvalitní…