Hledáte nejlepší a nejvýnosnější samonakvétací semena marihuany? Samokvetoucí neboli autoflowering semena konopí byli odborně vyšlechtěny tak, aby kvetly bez ohledu na světelný cyklus. Samonakvétací rostliny konopí kvetou kratší dobu a lze je sklízet několikrát za sezónu. Samokvetoucí semena konopí se vyvinou v rostliny, které automaticky kvetou, což usnadňuje jejich pěstování a je pro začátečníky přátelštější.

Samokvetoucí semena si vysloužila pověst jednoho z nejrychlejších a nejjednodušších způsobů pěstování konopí. Autoflowering semena lze snadno pěstovat uvnitř, ve skleníku nebo venku. Nejlepší samonakvétací semena produkují konopí na stejné úrovni kvality jako nejlepší feminizovaná fotoperiodická semena. Indoor jsou autokvěty připraveny ke sklizni přibližně 10–11 týdnů po vyklíčení. Venku obvykle zrají o pár týdnů déle.

Samokvetoucí rostliny konopí rostou v mírně odlišném životním cyklu než tradiční fotoperiodické odrůdy. Pro zahájení kvetení není potřeba zkrátit denní dobu osvětlení na 12 hodin. Při pěstování samonakvétacích semen kvetení probíhá automaticky, odtud název „auto“.

Pěstování konopí s obsahem THC nad 1 % je mimo subjekty vlastnící konkrétní povolení, současnou platnou legislativou České republiky zakázáno. Vždy se informujte o aktuální platné legislativě své země. Prodejce nenese zodpovědnost za neodbornou manipulaci a kultivaci.

Rychlé info -22% Rychlé kvetení
Mohan Ram Auto – 5 ks autoflowering semena Sweet SeedsMohan Ram Auto – 5 ks autoflowering semena Sweet Seeds

Mohan Ram Auto – 5 ks autoflowering semena Sweet Seeds

Do 5 dnů
660 Kč 847 Kč
589,29 Kč bez DPH
Verze feminizované
Genotyp fifty-fifty
Genetika White Widow, S.A.D.
Samonakvétací velká rostlina se snadno pěstuje, tvoří hodně silné aromatické pryskyřice, plné léčebných terpenů.
Rychlé info -22% Rychlé kvetení
Mohan Ram Auto – 3 ks autoflower semena Sweet SeedsMohan Ram Auto – 3 ks autoflower semena Sweet Seeds

Mohan Ram Auto – 3 ks autoflower semena Sweet Seeds

Do 5 dnů
400 Kč 516 Kč
357,14 Kč bez DPH
Verze feminizované
Genotyp fifty-fifty
Genetika White Widow, S.A.D.
Samonakvétací velká rostlina se snadno pěstuje, tvoří hodně silné aromatické pryskyřice, má silný a trvalý účinek.