Power Plant a Durban Poison jsou dvě konopné genetiky s výraznými charakteristikami a původem v různých regionech.

Power Plant je známý pro svou vysokou produktivitu a krátkou dobou kvetení, což z něj činí oblíbenou volbu mezi pěstiteli, kteří hledají vysoké výnosy a rychlý růst. Tato odrůda bývá obvykle středně vysoká a produkuje pupeny s hustou pryskyřicí. Co se týče účinků, Power Plant často nabízí jasný a euforický mentální stav, což ji činí vhodnou pro konzumenty hledající kreativitu a energii.

Durban Poison má původ v Jihoafrické republice a je známý svou výraznou citronovou a kořenitou chutí a vůní, která dodává konzumaci zvláštní charakter. Tato odrůda bývá obvykle vysoká a vzpřímená a produkuje dlouhé, trubkovité pupeny. Durban Poison je oblíbená pro své jasné a povzbuzující účinky, které mohou povznést náladu a zvýšit kreativitu.

Obě tyto genetiky mají své vlastní charakteristiky a účinky, které mohou oslovit různé typy pěstitelů a konzumentů. Rozdíly v produktivitě, chuti a účincích umožňují pěstitelům a konzumentům vybírat mezi nimi podle svých preferencí.

Pěstování některých odrůd konopí může být omezeno legislativou.

Rychlé info Akce -15%
Durban - semínka 10 ks standardizovaná Sensi SeedsDurban - semínka 10 ks standardizovaná Sensi Seeds

Durban - semínka 10 ks standardizovaná Sensi Seeds

Do 5 dnů
1 334 Kč 1 578 Kč
Verze regulérní
Genotyp indika
Genetika Afghani, Indian, Mexican
Tato podsaditá subtropická sativa se jmenuje po městě v Jižní Africe, kde dominovala marihuana pěstovaná v okolních kopcích a pláních.