Thunder Banana Auto - autoflowering semena marihuany HumboldtXSeedstockers 3 ks

Akce -32%
21 bodů do věrnostního systému Omezené použití
Cena
540 Kč

Běžná cena
789 Kč

Ušetříte
32% (249 Kč)

Výrobce
HumboldtXSeedstockers

Kód produktu
8004

ks

Samonakvétací hybrid Thunder Banana Auto vznikl spojením odrůdy známé jako Matanuska, neboli Alaska Thunder Fuck a Amherst Banana. Tato autoflowering odrůda cannabis se pyšní vysokými výnosy.
Horká novinka pro rok 2022! Více

Popis autoflowering semen Thunder Banana Auto je přejat od oficiálního výrobce HumboldtXSeedstockers. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití. (více)

Thunder Banana Auto - samonakvétací semínka marihuany od HumboldtXSeedstockers

Autoflowering hybrid cannabis Thunder Banana Auto je výsledkem spojení odrůd Alaskan Thunder Fuck a Amherst Banana.

V interiéru dorůstají rostliny obvykle do výšky cca 50 cm. Od semínka po sklizeň je odrůda připravena přibližně za 12 týdnů. 

Rostliny produkují husté květy pokryté silnou vrstvou pryskyřice a bohaté na terpeny. V terpenovém profilu naleznete ovocné tóny banánu a ananasu s podtónem nafty.

Thunder Banana auto byl oceněn v roce 2021 Home Grown Cannabis Cup.

Informace o odrůdě konopí Thunder Banana Auto

Genotyp: hybrid

Genetika: Alaskan Thunder Fuck x Amherst Banana

Životní cyklus od semínka po sklizeň: 11 týdnů 

Výška: 50 cm/interiér

Výnos: vysoký

THC: 20-30 %

Terpeny obsažené v rostlině konopí Thunder Banana Auto

limonenLimonen - Velmi často se vyskytující terpen s typickým aroma citrusového ovoce, ve kterém se nachází, je silným antioxidantem s protizánětlivými a protivirovými účinky. V aromaterapii se používá při doprovodné léčbě onemocnění dýchacích cest.

linalool Linalool - Vůni tohoto terpenu zná nepochybně každý. Linalool je totiž přesně ta silice, která dává levanduli tolik nezaměnitelnou bohatou vůni květin plnou terapeutického potenciálu. Linalool vyniká nezpochybnitelnými uklidňujícími účinky. Napomáhá uvolňovat svalové napětí a také bojuje se stresem. Mezi další potenciální účinky tohoto skvělého terpenu bychom mohli zařadit - protizánětlivost, antimikrobiální účinek, schopnost v některých případech působit jako antidepresivum a ochrana buněk nervové soustavy.

myrcenMyrcen Patří k nejběžnějším konopným terpenům a jeho vůně by se dala popsat jako zemitá s náznakem pižma a hřebíčku. V konopí najdeme myrcen zejména v květech rostliny. Je velmi silným antioxidantem a přispívá k léčbě mrtvice, osteoartritidy, revmatismu a zánětlivých onemocnění.

Parametry

Typ kvetení samonakvétací
Verze feminizované
Délka květu střední 8-10 týdnů
Genotyp fifty-fifty
Obsah THC THC velmi vysoký 20% - 25%, THC extrémní nad 25%
Výnos vysoký výnos
Umístění uvnitř, venku
Výška malá do 1 m
Náročnost malá náročnost