Sugar Bomb Punch - feminizované semínka 3 Ks Dutch Passion

-26%
Cena
891 Kč

Běžná cena
1 200 Kč

Ušetříte
26% (309 Kč)

Výrobce
Dutch Passion

Kód produktu
8277

ks

Husté pupeny, enormní výnosy a velmi vysoký obsah THC dělají z této odrůdy vítěze. Více

Popis zboží je přejat od oficiálního výrobce dané země.Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití.

Sugar Bomb Punch feminizované semínka konopí od Dutch Passion

Každý rád vidí na svých dámách lesklé trichomy. Některé kmeny vypadají mrazivěji než jiné. Jedním dobrým příkladem kmene pokrytého jiskřivými trichomy, ve kterých jsou kanabinoidy neseny, je Sugar Bomb Punch feminizované semínka marihuany.

Tato krátká rostlina s převahou indiky rychle vyroste v krátkou stavbu těla. Za pouhých 9 týdnů bude plně vyzrálá a připravená ke sklizni, listy mohou ke konci ztmavnoutTypicky existují 4 fenotypyDejte si pozor na ten nejkratšíMožná vypadá malá, ale není to o velikostiHusté, vlhké a ultra silné pupeny jsou těžší, než by se dalo očekávat. Často malý pupen, který se zdá být dostatečný pro jeden spoj, stačí pro dva.

Genetika Sugar Bomb Punch feminizovaných semínek konopí od Dutch Passion

Genetika Sugar Bomb Punch feminizovaných semínek konopí pochází z THC Bomb x (Critical Orange Punch x Bubba Island Kush). Tato kombinace představuje 20%+ úrovně THC, euforický kámen na pohovku a květiny pokryté obrovským množstvím hustých, lesknoucích se trichomů.

Genotyp: Indika 100%

Genetika: THC Bomb X (Critical Orange Punch x Bubba Island Kush)

Výška : Střední

Doba květu: 9 týdnů

Výnos: Vysoký

THC: Vysoký

terpen limonenLimonen - Terpen s charakteristickým aromatem citrusového ovoce, ve kterém se běžně nachází, je dalším členem rodiny terpenů konopí. Limonen je silný antioxidant s protizánětlivými a protivirovými účinky. V aromaterapii se používá při doprovodné léčbě onemocnění dýchacích cest.

terpen karyofylenKaryofylen - Tento terpen přítomný v rostlině marihuany pochází ze světa koření, bylin a zeleniny. Charakterizuje jej pepřové aroma s dřevitými tóny. Vedle protizánětlivých účinků typických pro další terpeny má i analgetický efekt, proto je nápomocný nejen při léčbě zánětlivých onemocnění, ale také při tlumení bolesti.

myrcenMyrcen - Nejběžnější terpen, který v rostlinách můžeme objevit. Jeho vůně je velmi zemitá a kořenitá s náznakem pižma. Vyskytuje se především v citronové trávě, tymiánu nebo vavřínu. Myrcen je soustředěn především v květech konopí. Má antioxidační a protizánětlivé účinky. 

pinenPinen - Aroma terpenu Pinen je směsí rozmarýnu, bazalky a vůně lesa. Nabízí řadu potenciálně terapeutických účinků. Má protizánětlivé účinky, které uvítají především astmatici, pro které je čerstvý vzduch balzámem na dýchací cesty. A právě takový účinek může mít tento terpen. Zároveň dokáže bojovat proti případným infekčním zárodkům.

humulenHumulen - Má výrazné zemité aroma s tóny koření. Pro své antibakteriální a protizánětlivé účinky bývá využíván při inhalaci horních i dolních cest dýchacích. Jeho schopnosti ocení také lidé trpící častými záněty dutin, průdušek či nosohltanu.

Parametry

Typ kvetení fotoperioda
Verze feminizované
Délka květu střední 8-10 týdnů
Genotyp indika
Obsah THC THC vysoký 15-20%
Výnos střední výnos
Umístění uvnitř
Výška střední 1 - 1,5m
Ocenění neznámé
Náročnost střední náročnost
Terpeny karyofylen, humulen, myrcen, limonen, pinen
Genetika Critical