Rucu Cucu OG Auto - Autoflowering semena konopí 5 ks, Seedstockers

-3%
41 bodů do věrnostního systému Omezené použití
Cena
1 039 Kč

Běžná cena
1 071 Kč

Ušetříte
3% (32 Kč)

Výrobce
Seedstockers

Kód produktu
8427

ks

Samonakvétací semena marihuany odrůdy Rucu Cucu OG Auto je autoflowering verze legendárního Rucu Cucu OG, odrůdy vytvořené ve spolupráci s přítelem Seedstockers, raperem El Mero Mero. Více

Popis autoflowering semen Rucu Cucu OG Auto je přejat od oficiálního výrobce Seedstockers. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití.

Rucu Cucu OG Auto - autoflowering semena marihuany od Seedstockers

Tato XXL samonakvétací verze vznikla křížením vybraného fenotypu cannabis Tangie s nejproduktivnějším OG Kush Auto.

Semena marihuany Rucu Cucu OG Auto mají dominantní genotyp sativa. Tato odrůda konopí je vhodná pro indoor, outdoor i skleník.

Životnost rostlin je 10 -11 týdnů.

Genetika OG Kush

Přestože je OG Kush základním genetickým kamenem mnoha druhů konopí, jeho původ zůstává záhadou. Tento model vznikl pravděpodobně zkřížením druhu Chemdawg a Hindu KushOG Kush má mnoho fenotypů. Průměrně obsahuje poměrně vysoké množství THC.

Informace o odrůdě konopí Rucu Cucu OG Auto

Genotyp: dominantní sativa

Genetika: Tangie X OG Kush Auto

Životní cyklus rostlin: 10 - 11 týdnů

Výnos: vysoký

THC: 23 - 26 %

Terpeny obsažené v rostlině konopí odrůdy Rucu Cucu OG Auto

limonenLimonen - Limonen je jeden z nejrozšířenějších terpenů. Díky citrusovému aroma a protizánětlivým účinkům se používá jako podpůrná léčba při potížích s dýcháním. Našli bychom jej především v citrusových slupkách, jako jsou citrony, pomeranče, grapefruity nebo mandarinky. Je to velmi silný antioxidant s antivirovými účinky a schopností zmírňovat náhlé negativní projevy cukrovky.

myrcenMyrcen - Nejběžnější terpen, který v rostlinách můžeme objevit. Jeho vůně je velmi zemitá a kořenitá s náznakem pižma. Vyskytuje se především v citronové trávě, tymiánu nebo vavřínu. Myrcen je soustředěn především v květech konopí. Má antioxidační a protizánětlivé účinky.

pinenPinen - Aroma terpenu Pinen je směsí rozmarýnu, bazalky a vůně lesa. Nabízí řadu potenciálně terapeutických účinků. Má protizánětlivé účinky, které uvítají především astmatici, pro které je čerstvý vzduch balzámem na dýchací cesty. A právě takový účinek může mít tento terpen. Zároveň dokáže bojovat proti případným infekčním zárodkům.

karyofylenKaryofylen - Pro karyofylen je typická pepřová vůně s dřevitými tóny. Díky tomu tak působí velmi svěže. Disponuje protizánětlivými účinky a je tak velkým pomocníkem při léčbě zánětů horních a dolních dýchacích cest.

Rucu_Cucu_OG_Auto_ukazatel_THC

Parametry

Typ kvetení samonakvétací
Verze feminizované
Délka květu krátká do 8 týdnů
Genotyp sativa
Obsah THC THC velmi vysoký 20% - 25%
Výnos vysoký výnos
Umístění uvnitř, venku, skleník
Náročnost malá náročnost
Genetika OG Kush Autoflowering