Purple Punch Auto - samonakvétací semínka 3 ks Barney´s Farm

Cena
429 Kč

Běžná cena
506 Kč

Ušetříte
15% (77 Kč)

Kód produktu
7925

ks

Samonakvétací semínka marihuany od seedbanky BARNEY´S FARM. Odrůda Purple Punch Auto vznikla spojením odrůdy Purple Punch a Critical Auto.  Více

Popis semen cannabis odrůdy Purple Punch Auto je přejat od oficiálního výrobce Barney´s Farm. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely.

 

Purple Punch Auto od BARNEY´S FARM

Samonakvétací semena marihuany Purple Punch Auto představuje seedbanka Barney´s Farm. Jedná se o autoflowering odrůdu s převažujícím genotypem indika. Vznikla díky spojení kmene Purple Punch a Critical Auto.

Typické jsou rozvětvené rostliny, díky čemuž se tato odrůda může pyšnit skvělými výnosy. Jedná se o nenáročnou a odolnou odrůdu. Je vhodná pro umístění indoor i outdoor. Doba květu je přibližně 50-60 dní.

Rostliny konopí dorůstají do výšky cca 80 cm.

Detaily odrůdy Purple Punch Auto

Genotyp: indika 80 %, sativa 20 %

Genetika: Purple Punch X Critical Auto

Výška: 70 - 80 cm

Doba kvetení: 8 - 9 týdnů

Výnos indoor: 350 400 g/m2

Výnos outdoor: 400 g/rostlina

THC: 18 %

Terpeny obsažené v rostlině konopí Purple Punch Auto

terpen karyofylenKaryofylen - Terpen přítomný v rostlinách marihuany pochází ze světa koření, bylin a zeleniny. Charakterizuje jej pepřové aroma s dřevitými tóny. Vedle protizánětlivých účinků typických pro další terpeny má i analgetický efekt, proto je nápomocný nejen při léčbě zánětlivých onemocnění, ale také při tlumení bolesti.

terpen myrcenMyrcen - Patří k nejběžnějším terpenům vůbec. Jeho silné bylinné aroma s decentním akcentem koření ozvláštňuje nádech pižma. Najdeme ho v citronové trávě, tymiánu či bobkovém listu a chmelu. V konopí se koncentruje zejména v květech. Přispívá k léčbě řady zánětlivých onemocnění, jako je osteoartritida nebo revmatismus.

Purple punch auto - samonakvétací semena - ukazatel THC

Parametry

Typ kvetení samonakvétací
Verze feminizované
Délka květu střední 8-10 týdnů
Genotyp indika
Výnos vysoký výnos
Umístění uvnitř, venku
Výška malá do 1 m
Náročnost malá
Terpeny karyofylen, myrcen
Genetika Critical Auto, Purple Punch