Pure Power Plant - PPP - feminizované semena marihuany 5 ks Nirvana Seeds

Cena
730 Kč

Běžná cena
735 Kč

Ušetříte
1% (5 Kč)

Výrobce

Kód produktu
7990

ks

Feminizovaná odrůda konopí Power Power Plant - PPP od Nirvana seeds. Skvělý indika dominantní hybrid pro outdoor i indoor. Vysoká rostlina se sladkou vůní a obrovskými výnosy. Kříženec White Widow a Original Power Plant. Více

Popis feminizovaných semen Pure Power Plant - PPP je přejat od oficiálního výrobce Nirvana Seeds. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití.

Pure Power Plant - feminizované semena marihuany od Nirvana seeds

Kříženec, který byl vyvinut v druhé polovině 90tých let z jihoafrické Sativy a robustní z USA. Neuvěřitelný růstový potenciál odrůdy Pure Power Plant je hlavním úkazem vitality kříženců.

Tato feminized odrůda je díky svému velkému výnosu tvrdých květů posledním trendem mezi holandskými komerčními pěstiteli. Rostliny jsou nenáročné a velmi snadno rostou. Pure Power Plant má příjemnou borovicovou vůni.

Doba květu je 8 - 10 týdnů závisející na fenotypu semen.

Informace o odrůdě konopí Pure Power Plant

Genotyp: Hybrid - indika dominantní

Genetika: White Widow x Original Power Plant

Doba květu: 8-10 týdnů

Výška: střední

Výnos: 400–500 g/m²

THC: 15-20 %

 

Terpeny, které najdeme v rostinách cannabis odrůdy Pure Power Plant

humulenHumulen - Má výrazné zemité aroma s tóny koření. Pro své antibakteriální a protizánětlivé účinky bývá využíván při inhalaci horních i dolních cest dýchacích. Jeho schopnosti ocení také lidé trpící častými záněty dutin, průdušek či nosohltanu.

terpen-myrcenMyrcen - Pro tento terpen je typické bylinné ovocné aroma. Má protizánětlivé schopnosti. Mohl by tak být nápomocným při léčbě osteoartritidy, revmatismu či jiných zánětlivých kloubních onemocnění. Nachází se především v květech rostliny konopí.

pinenPinen - Aroma terpenu Pinen je směsí rozmarýnu, bazalky a vůně lesa. Nabízí řadu potenciálně terapeutických účinků. Má protizánětlivé účinky, které uvítají především astmatici, pro které je čerstvý vzduch balzámem na dýchací cesty. A právě takový účinek může mít tento terpen. Zároveň dokáže bojovat proti případným infekčním zárodkům.

 

Pure Power Plant - PPP - od Nirvana Seeds - ukazatel THC

Parametry

Typ kvetení fotoperioda
Verze feminizované
Délka květu střední 8-10 týdnů
Genotyp indika, fifty-fifty
Obsah THC THC vysoký 15-20%
Výnos vysoký výnos
Umístění uvnitř, venku, skleník
Výška střední 1 - 1,5m
Náročnost malá náročnost
Terpeny humulen, myrcen, pinen
Genetika White Widow, Power Plant