Pure Power Plant - feminizovaná semínka konopí 3 ks, Sensi Seeds

Cena
790 Kč

Výrobce
Sensi Seeds

Kód produktu
8354

ks

Feminizovaná odrůda Pure Power Plant s tajnou genetikou je rychle kvetoucí kmen. Nabízí sklizeň v superrychlých časech. Tyto kvalitní semínka s převládající sativou jsou z produkce seedbanky Sensi Seeds. Více

Popis feminizovaných semen Pure Power Plant je přejat od oficiálního výrobce Sensi Seeds. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití.

Pure Power Plant - feminizovaná semínka marihuany od Sensi Seeds

Rychle kvetoucí kmen konopí Pure Power Plant má v genotypu převládající sativu. Feminizovaná semínka marihuany do seedbanky Sensi Seeds mají utajovanou genetiku. Je však známo, že mateřská sativová rostlina je z jižní Afriky a indiková rostlina pochází z USA.

Tento kmen cannabis produkuje bohaté výnosy. Umístit jej můžete jak uvnitř, tak i venku. Odrůdě Pure Power Plant vyhovuje ale spíše teplé klima.

Rostliny jsou připraveny ke sklizni v superrychlých časech, proto je tato odrůda ideální pro ty, kteří hledají rychlé výsledky. Doba květu průměrně trvá 50 - 60 dní. Venkovní sklizeň je možné očekávat od poloviny září do poloviny října..

Výnosy se pohybují kolem 700 g/m2.

Další výhodou této odrůdy je její odolnost proti plísním.

Informace o feminizované odrůdě konopí Michka

Genotyp: 60 % sativa, 40 % indika

Délka květu: 50 - 60 dní

Výnos indoor: 450 - 600 g/m2

Výnos outdoor: 600 -700 g/m2

Výška rostliny: 100 - 140 cm

Sklizeň outdoor: polovina září/polovina října 

Terpeny obsažené v rostlinách konopí odrůdy Pure power Plant

terpen_limonenLimonen - Terpen s charakteristickým aromatem citrusového ovoce, ve kterém se běžně nachází, je dalším členem rodiny terpenů konopí. Limonen je silný antioxidant s protizánětlivými a protivirovými účinky. V aromaterapii se používá při doprovodné léčbě onemocnění dýchacích cest.

myrcenMyrcen - Nejběžnější terpen, který v rostlinách konopí můžeme objevit. Jeho vůně je velmi zemitá a kořenitá s náznakem pižma. Myrcen je soustředěn především v květech konopí. Má antioxidační a protizánětlivé účinky.

Parametry

Typ kvetení fotoperioda
Verze feminizované
Délka květu krátká do 8 týdnů
Genotyp sativa
Výnos vysoký výnos
Umístění uvnitř, venku
Výška střední 1 - 1,5m
Náročnost malá náročnost
Terpeny myrcen, limonen