Original Glue Auto - samonakvétací semena marihuany 5 ks Nirvana Seeds

42 bodů do věrnostního systému Omezené použití
Cena
1 056 Kč

Výrobce
Nirvana seeds

Kód produktu
7988

ks

Vysoce kvalitní samonakvétací odrůda Original Glue s vysokou produkcí pryskyřice. Nenáročná odrůda dorůstající do střední výšky s vysokým obsahem THC 17-22 %. Více

Popis autoflowering semen Original Glue Auto je přejat od oficiálního výrobce Nirvana Seeds. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití.

Original Glue Auto - samonakvétací semínka marihuany od Nirvana seeds

Autoflowering semena marihuany odrůdy Original Glue Auto vznikla spojením feminizované odrůdy Original Glue a Ruderalis.

Rostlina konopí dorůstá do střední výšky kolem 120 cm, je odolná proti silnému větru a nízkým teplotám. Díky samonakvétací genetice je ke sklizni je připravena za pouhých 70 dní.

Original Glue Auto se hodí do prostředí indoor i outdoor. Tento hybridní kmen obsahuje vyvážený poměr indika a sativa genů.

Tuto odrůdu cannabis nabízíme také ve feminizované verzi.

Shrnutí informací o autoflowering odrůdě Original Glue Auto

Genotyp: hybrid (indika/sativa)

Genetika: Original Glue x Ruderalis

Doba květu: cca 7 týdnů

Výška: 120 cm

Výnos: 400–⁠500 g/m²

THC: 17-22 %

Terpeny obsažené v rostlinách konopí odrůdy Original Glue

terpen-myrcenMyrcen - Má protizánětlivé schopnosti. Mohl by tak být nápomocným při léčbě osteoartritidy, revmatismu či jiných zánětlivých kloubních onemocnění.

terpen-pinenPinen - Má borovicové aroma. Vhodný je díky svým protizánětlivým schopnostem u astmatických pacientů. Pro astmatiky má účinek čerstvého vzduchu na dýchací cesty. 

terpen- karyofylenKaryofylen - Terpen ze světa koření, bylin a zeleniny charakterizuje kořeněné aroma s dřevitými tóny. Vedle protizánětlivých účinků typických pro další terpeny má i analgetický efekt, proto je nápomocný nejen při léčbě zánětlivých onemocnění, ale také při tlumení bolesti.

terpen-limonenLimonen - Běžný, ale o to bohatší terpen s typickým aroma citrusového ovoce, ve kterém se nachází, je silným antioxidantem s protizánětlivými a protivirovými účinky. V aromaterapii se používá při doprovodné léčbě onemocnění dýchacích cest.

Original-Glue-Auto-Nirvana-seeds-ukazatel-THC

Parametry

Typ kvetení samonakvétací
Verze feminizované
Délka květu krátká do 8 týdnů
Genotyp fifty-fifty
Výnos střední výnos
Umístění uvnitř, venku
Výška střední 1 - 1,5m
Náročnost malá náročnost
Terpeny karyofylen, limonen, myrcen, pinen
Genetika Ruderalis, Original Glue