OG Kush Feminizované semena 5ks Silent Seeds

38 bodů do věrnostního systému Omezené použití
Cena
959 Kč

Výrobce
Silent Seeds

Kód produktu
8603

ks

OG Kush je prémiové feminizované semeno konopí, převážně Indica, které je skutečnou Kalifornskou legendou jejíž zkratka OG znamená „Ocean Grown“. Více

Popis feminizovaných semen OG Kush je přejat od oficiálního výrobce Silent Seeds. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití.

Feminizované semena konopí OG Kush

Vysoce kvalitní konopná odrůda, kterou kříží Lemon Thai/Pakistani a Chemdawg, čímž vznikl exotický hybrid ohromujících rozměrů. OG Kush je odrůda s dominancí indiky, která svými vlastnostmi překonává všechny ostatní odrůdy. Doba květu se pohybuje kolem 55 dní.

Odrůda OG Kush je známá svými světle zelenými listy, které se na světle třpytí. Mezi těmito listy se ukrývají kompaktní pryskyřičná poupata, která vydávají štiplavé aroma. OG Kush oplývá intenzivní škálou autentických vůní a velmi vysokým obsahem THC (až 24 %). OG Kush v sobě ukrývá tóny nafty, bobulí a citrusů.

Detaily odrůdy konopí OG Kush

Genetika: Lemon Thai X ChemDaw

Genotyp: 70% Indica / 30% Sativa

Květ: 8-9 týdnů

Sklizeň : Říjen/Listopad 

Výška venkut: 3m

Obsah THC: 22-26%

Obsah CBD: Nízký

Aroma: Sladká a ovocná

Konopné terpeny v rostlině OG Kush

karyofylenKaryofylen - Pochází ze světa koření, bylin a zeleniny. Charakterizuje pepřové aroma s dřevitými tóny. Vedle protizánětlivých účinků typických pro další terpeny má i analgetický efekt, proto je nápomocný nejen při léčbě zánětlivých onemocnění, ale také při tlumení bolesti. Velmi často se vyskytující terpen právě v rostlinách marihuany.

myrcenMyrcen - Nejčastěji se vyskytující terpen v rostlinách. Jeho vůně je velmi zemitá a kořeněná s nádechem pižma. Vyskytuje se především v citronové trávě, tymiánu nebo vavřínu. Myrcen je koncentrován především v květech konopí. Má antioxidační a protizánětlivé účinky.

limonenLimonen - Limonen je jeden z nejběžnějších terpenů. Díky citrusovému aroma a protizánětlivým účinkům se používá jako podpůrná léčba při potížích s dýcháním. Je to velmi silný antioxidant s antivirovými účinky a schopností zmírňovat náhlé negativní projevy cukrovky.

Parametry

Typ kvetení fotoperioda
Verze feminizované
Délka květu střední 8-10 týdnů
Genotyp indika
Obsah THC THC extrémní nad 25%
Umístění uvnitř, venku
Genetika OG Kush