Neroli - 100% přírodní esenciální olej (10ml) - Pěstík

Dostupnost
Produkt již není v nabídce

Výrobce
Pěstík

Kód produktu
8215

Se svým silným, bylinkovým, citrusovým a květinovým aroma je Neroli olej vzácným květinovým esenciálním olejem, zvláště účinným a nejlépe používaným v malých množstvích. Více

Neroli (Citrus aurantium var amara)

Esenciální olej Neroli je destilován parou z ručně sbíraných jemných bílých květů Citrus aurantium var amara, známého také jako stromy Bigaradia, rostoucích v sluncem zalitých marockých citrusových hájích.

Neroli olej je vyhledáván parfémisty i aromaterapeuty pro jeho vyšší procento přírodního linalylacetátu. Jedná se o jeden z vysoce doporučených esenciálních olejů, které se používají, když chcete přinést rovnováhu a mír do mysli, těla a ducha.

Využití oleje z Neroli

Kromě toho, že přináší rovnováhu celému systému, esenciální olej Neroli pokožku hloubkově vyživuje a omlazuje. Jeho antibakteriální, protizánětlivé a antiseptické vlastnosti mají tonizující, čistící a stahující účinek, který pomáhá pleti vypadat probuzeněji a živěji. Tento esenciální olej může pomoci zmírnit nežádoucí svalové křeče, snížit menší bolest a zánět. Neroli olej se často používá k posílení oslabeného imunitního systému nebo k ochraně před nachlazením nebo chřipkou.

Emočně a energeticky esenciální olej Neroli zklidňuje. Tento esenciální olej je vítán v dobách situační úzkosti a deprese, protože může pomoci uvolnit nervy a inspirovat kreativitu. Neroli nás dále přivádí do kontaktu s naším vyšším já a může pomoci usnadnit větší duchovní uvědomění a porozumění.

Jak používat

Olej je vhodný používat k aromaterapii.

Olej lze použít k obohacení kosmetických krémů, ke koupeli či masáži.

Jedná se o kosmetický přípravek, není určen k vnitřnímu užití.

 

Parametry

Objem 10 ml