Mokum's Tulip autoflower - feminizované semínka 3 Ks Dutch Passion

57 bodů do věrnostního systému Omezené použití
Cena
1 440 Kč

Výrobce
Dutch Passion

Kód produktu
8289

ks

Silné a pryskyřičné auto s několika barevnými fenotypy. Více

Popis zboží je přejat od oficiálního výrobce dané země. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití. (více)

Mokum's Tulip autoflower feminizované semínka od Dutch Passion

Mokum’s Tulip feminizované semínka marihuany mají sladkou vůni holandských tulipánu! Není nad kombinaci nasládlého aroma s neuvěřitelně bohatým terpenovým profilem. Přidejte k tomu ještě kouzelný rauš a hned sami pochopíte, proč si vyšlechtění odrůdy Auto Mokum’s Tulip a její zařazení do nabídky doslova vydupali naši zákazníci, kteří jsou fanoušky samonakvétacích variet.

Vyrábějí se čtyři hlavní fenotypy, z nichž dva mají krásné fialové barvy. Rostliny rostou poměrně velké na autoflower, od semene po sklizeň to trvá v průměru 12 týdnů uvnitř. Mokum's Tulip je velkým producentem pryskyřice - dokonce i na přebytečném lemování. Dobré pro ice-o-lator hash a velmi produktivní pro lisování kalafuny.

Odrůda Auto Mokum’s Tulip také vytváří velké množství pryskyřice, takže ji můžete využít k výrobě koncentrátů. Je škoda se trichomů z rostliny zbavovat, když z nich místo toho můžete buď za pomocí filtračního pytle ice-o-lator, získat nějaký ten rosin.

Hladiny THC jsou vysoké 20 %. 

Efekt je silný.

Genetika feminizované odrůdy Mokum's Tulip 

Mokum's Tulip Auto je kříženec Mokum's Tulip a Colorado Cookies Auto. Je to klasický auto hybrid s velkým potenciálním výnosem spojeným s velmi dobrými hladinami THC, které poskytují silný účinek.

Genotyp: Indika/Sativa

Genetika: Mokum's Tulip a Colorado Cookies Auto

Výška : Vysoký

Výnos: Vysoký

Doba kvetu: 12 týdnů

THC: 20% vysoký

pinenPinen - Aroma terpenu Pinen je směsí rozmarýnu, bazalky a vůně lesa. Nabízí řadu potenciálně terapeutických účinků. Má protizánětlivé účinky, které uvítají především astmatici, pro které je čerstvý vzduch balzámem na dýchací cesty. A právě takový účinek může mít tento terpen. Zároveň dokáže bojovat proti případným infekčním zárodkům.

Humulen - Má výrazné zemité aroma s tóny koření. Pro své antibakteriální a protizánětlivé účinky bývá využíván při inhalaci horních i dolních cest dýchacích. Jeho schopnosti ocení také lidé trpící častými záněty dutin, průdušek či nosohltanu.

myrcen Myrcen - Jeden z najčastejšie sa vyskytujúcich terpénov v konope. Má zemitú vôňu a korenistú arómu klinčekov. Tento terpén sa koncentruje najmä do kvetov rastliny.

 Karyofylén - Má korenený nádych. Vhodný taktiež pri problémoch s dýchaním a pri bolestiach rôzneho pôvodu.

Limonen - Pro tento terpen je typické svěží citrusové aroma. Používá se jako podpůrná metoda léčby při potížích s dýcháním. Má protizánětlivé účinky.

Parametry

Typ kvetení samonakvétací
Verze feminizované
Délka květu dlouhá 10+ týdnů
Genotyp fifty-fifty
Obsah THC THC vysoký 15-20%
Výnos vysoký výnos
Umístění uvnitř
Výška velká nad 1,5m
Ocenění neznámé
Náročnost střední náročnost
Terpeny myrcen