LSD-25 Auto - samonakvétací semena marihuany 5 ks Fast Buds

46 bodů do věrnostního systému Omezené použití
Cena
1 150 Kč

Výrobce
Fast Buds

Kód produktu
8846

ks

LSD-25 je samonakvétací odrůda s dominancí indiky a krátkou délkou růstu, která trvá pouhých 8-9 týdnů. Tato odrůda obsahuje velké množství kanabinoidů. Více

Popis autoflowering semen marihuany LSD-25 Auto je přejat od oficiálního výrobce Fast Buds. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)

LSD-25 Auto samonakvétací semena marihuany od Fast Buds

LSD-25 Auto vznikl zkřížením odrůd Mazar-i-Sharif a Skunk #1 známých jako L.S.D. a Canadian Ruderalis. Jedná se o nenáročnou samonakvétací rostlinu s dominancí indiky, která dosahuje vysokých výnosů.

Rostliny dorůstají do výšky 70-120 cm. LSD-25 je snadná na pěstování a nevyžaduje žádnou speciální péči kromě pravidelné zálivky. Je proto ideální pro začínající pěstitele. Výnosy se pohybují v rozmezí 450-500 gr/m2 v interiéru nebo 50-250 gr/rostlinu venku.

Palice se vyznačují mohutným a nafouklým vzhledem od fialové, purpurové, nachové až po světle růžovou barvu, což tuto odrůdu řadí mezi největší klenoty nabídky Fast Buds.

Obsah THC přesahuje 21 %. Obsah 1,1 % CBD je na samonakvétací odrůdu mimořádně vysoký.

Shrnutí základních informací o konopné genetice LSD-25 Auto 

Genetika: LSD Auto

Genotyp: Sativa 35% / Indica 65%

Výška rostlin: 70 – 120 cm

Výnos: indoor 400 – 500 gr/m2, outdoor až 50 - 250 g/rostlina

Délka kvetení: 9 týdnů

THC: až 21 %

Terpeny obsažené v rostlině konopí odrůdy LSD-25 Auto:

pinenPinen - Pinen má svěží bylinné aroma. Může nabídnout řadu potencionálně terapeutických účinků a disponuje protizánětlivými vlastnostmi. Přispívá k léčbě astmatu a infekce dýchacích cest.

Terpen-LimonenLimonen - Běžný, ale o to bohatší terpen s typickým aroma citrusového ovoce, ve kterém se nachází, je silným antioxidantem s protizánětlivými a protivirovými účinky. V aromaterapii se používá při doprovodné léčbě onemocnění dýchacích cest.

Parametry

Typ kvetení samonakvétací
Verze feminizované
Délka květu střední 8-10 týdnů
Genotyp indika
Obsah THC THC velmi vysoký 20% - 25%
Umístění uvnitř, venku
Výška střední 1 - 1,5m
Náročnost malá náročnost