Lemon Pie Auto - autoflowering semena 5 ks Fast Buds

78 bodů do věrnostního systému Omezené použití
Cena
1 963 Kč

Výrobce
Fast Buds

Kód produktu
7994

ks

Nenáročná odrůda, odolná proti škůdcům nabízející vysoký výnos. Tuto novinku, samonakvétací semínka marihuany Lemon Pie Auto, přináší seedbanka Fast Buds. Více

Popis autoflowering semen Lemon Pie Auto je přejat od oficiálního výrobce Fast Buds. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití. (více)

Lemon Pie Auto samonakvétací semena marihuany od Fast Buds

Autoflowering semena konopí odrůdy Lemon Pie Auto jsou samonakvétací indika-dominantí hybrid. Jeho výhodou je nenáročnost a velká odolnost proti škůdcům a plísním. 

Rostliny dorůstají do výšky cca 1 metru. Jsou pro ně typické barevné pupeny s odlesky červené a růžové produkující nadměrné množství pryskyřice. Doplňují je světle oranžové a bílé pestíky.

Rostliny dokáží vyprodukovat až 550 gr/m2 zhruba za 8 týdnů.

Vhodné je umístění indoor i outdoor. Ve venkovním prostředí se doporučuje použít pro umísnění rostlin květináče.

Obsah THC v rostlinách konopí je až 24 %.

Shrnutí základních informací odrůdy cannabis Lemon Pie Auto

Genotyp: hybrid (indika/sativa)

Genetika: Lemon Pie Auto

Doba květu: 8-9 týdnů

Výška: 80-100 cm

Výnos indoor: 400–⁠550 g/m²

Výnos outdoor: 50-170 gr/rostlinu

THC: až 24 %

Terpenový profil rostlin konopí odrůdy Lemon Pie Auto

terpen-limonenLimonen - Často se vyskytující terpen s typickým aroma citrusového ovoce. Je silným antioxidantem s protizánětlivými a protivirovými účinky. V aromaterapii se používá při doprovodné léčbě onemocnění dýchacích cest.

terpen-pinenPinen - Terpen se svěžím aroma rozmarýnu, bazalky a jehličí, je typický pro jehličnany. Díky svým protizánětlivým účinkům a schopnosti potýkat se se zárodky infekce je v rámci aromaterapie vhodný pro lidi trpící astmatem.

terpen-myrcenMyrcen - Jeden z nejčastěji se vyskytujících terpenů v konopí. Má zemitou vůni a kořenité aroma hřebíčku. Myrdcen se koncentruje zejména do květů rostliny. Přispívá k léčbě řady zánětlivých onemocnění, jako je osteoartritida či revmatismus.

terpen-karyofylenKaryofylen - Pro karyofylen je typická pepřová vůně. Hodí se pro osoby trpící častými záněty horních cest dýchacích. Jeho analgetické účinky by mohly pomoci se zmírňováním různých druhů bolestí.

Parametry

Typ kvetení samonakvétací
Verze feminizované
Délka květu střední 8-10 týdnů
Genotyp fifty-fifty
Obsah THC THC velmi vysoký 20% - 25%
Výnos střední výnos
Umístění uvnitř, venku
Výška malá do 1 m
Náročnost malá náročnost
Terpeny karyofylen, limonen, myrcen, pinen