Kerosene Krash - feminizované semínka 5 Ks Dutch Passion

-29%
82 bodů do věrnostního systému Omezené použití
Cena
2 066 Kč s DPH

Běžná cena
2 922 Kč s DPH

Ušetříte
29% (856 Kč)

Výrobce
Dutch Passion

Kód produktu
8270

ks

XXL výnosy a velmi vysoké THC spojené s bohatým profilem terpenů. Více

Popis zboží je přejat od oficiálního výrobce dané země. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití.

Kerosene Krash feminizované semínka od Dutch Passion

Byli jsme tak ohromeni některými jedinci v naší sbírce legendárního Gorilla Glue #4, že jsme se rozhodli použít jeden velkolepý vzorek jako základ pro extrémně chutnající kmen Kerosene Krash.

Genetika feminizované odrůdy Kerosene Krash

Jedna velmi sexy samice GG#4 byla opylena samcem Sherbetem. Toto křížení bylo dále vyvinuto ve stabilní feminizovanou řadu velmi kvalitních. 

Rostliny Kerosene Krash jsou středně vysoké s velmi příznivými výnosy. Nejde ale jen o objemné XXL sklizně, kvůli kterým by pěstitelé volili tuto odrůdu – tím důvodem je především úchvatný terpenový profil, který výrazně směřuje k části terpenového spektra. Obsahuje vysoký obsah THC.

Kerosene Krash vytváří početné boční větve, na kterých se formují báječně vonící palice, jež jsou tvrdé jako kámen. Vyzkoušejte jen trošku a uvidíte, jak vás povznese.

Tuto krásnou feminizovanou rostlinu pěstujeme uvnitř.

Ale pozor, konzumujte o něco více a buďte připraveni na „krash“!

 

Genotyp: Indika

Genetika: GG#4 / Sherbet

Výška : Střední

Doba květu:  8 týdnů

Výnos indoor: Vysoký

THC: Vysoký

limonenLimonen - Je pro něj je typické svěží citrusové aroma. Limonen má protizánětlivé účinky a používá se jako podpůrná metoda léčby při potížích s dýcháním.

humulenHumulen - Má výrazné zemité aroma s tóny koření. Pro své antibakteriální a protizánětlivé účinky bývá využíván při inhalaci horních i dolních cest dýchacích. Jeho schopnosti ocení také lidé trpící častými záněty dutin, průdušek či nosohltanu.

myrcenMyrcen - Jeden z nejčastěji se vyskytujících terpenů v konopí. Má zemitou vůni a kořenité aroma hřebíčku. Tento terpen se koncentruje zejména do květů rostliny.

 Karyofylen - Má kořeněný nádech. Vhodný taktéž při potížích s dýcháním a při bolestech různého původu.

 Linalool -  Jeho vůně je levandulová. Uvolňuje svalové napětí, zmírňuje stres a celkově navracet klid do celé nervové soustav.

Parametry

Typ kvetení fotoperioda
Verze feminizované
Délka květu střední 8-10 týdnů
Genotyp indika
Obsah THC THC vysoký 15-20%
Výnos vysoký výnos
Umístění uvnitř
Výška střední 1 - 1,5m
Ocenění neznámé
Náročnost střední náročnost
Terpeny humulen, karyofylen, limonen, linalool, myrcen