HiFi 4G feminizované semínka 10 Ks Dutch Passion

81 bodů do věrnostního systému Omezené použití
Cena
2 040 Kč

Výrobce
Dutch Passion

Kód produktu
8268

ks

Popis zboží je přejat od oficiálního výrobce dané země. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití.

HiFi 4G feminizované semínka od Dutch Passion

Ve společnosti Dutch Passion se snažíme držet krok s nejnovější genetikou a naše kontakty v Severní Americe nám poskytly skutečně úžasnou nabídku. Výsledkem našeho posledního projektu je HiFi 4G, která obsahuje úžasnou genetiku pocházející od WiFi OG a naší cenami ověnčenou a pryskyřicí přetékající Glueberry OG.

Tato odrůda je perfektní pro relaxaci a speciálně pro poslouchání hudby. Zdá se, že HiFi 4G pomáhá zesílit prožitek a radost z hudby. Váš Hi-Fi sytém oživne, bude znít bohatší, hlubší a jasnější, jako byste se ocitli přímo vedle hudebníka tvořícího jeho muziku. Tato feminizovaná semínka odrůdy bohaté na THC kombinuje kreativní příjemný rauš s kvalitní myšlenkovou anestezií.

Sklizeň s touto nekomplikovanou odrůdou je velmi jednoduchá, protože roste snadno pod kterýmikoliv pěstebními podmínkami. Úžasný terpenový profil, energický růst a silná vrstva třpytících se terpenů dělá tuto vysoce výnosnou odrůdu perfektní pro výrobce koncentrátů a extraktů.

Produkuje velké a husté palice, které jsou zcela pokryté silnou vrstvou pryskyřiceobsahují až 20% THC. Je to také ideální model pro výrobu konopných extraktů jako Rosin, BHO, Vodní hash.

Semínka konopí odrůdy HiFi 4G můžete snadno pěstovat venku i uvnitř a kvetou pouhých 55 dní.

Genetika feminizované odrůdy HiFi 4G

HiFi 4G patří společně s SFV OG odrůdy z rodiny OG Kush, které se v současné době nachází na celosvětovém trhu.

Genotyp: Indika/Sativa

Genetika: OG KUSH

Výška : Střední

Doba květu:  8 týdnů

Výnos indoor: 500 g/m2

Výnos outdoor: 700 a více g/rostlinu

THC: 20% Vysoký

limonenLimonen - Je pro něj je typické svěží citrusové aroma. Limonen má protizánětlivé účinky a používá se jako podpůrná metoda léčby při potížích s dýcháním.

humulenHumulen - Má výrazné zemité aroma s tóny koření. Pro své antibakteriální a protizánětlivé účinky bývá využíván při inhalaci horních i dolních cest dýchacích. Jeho schopnosti ocení také lidé trpící častými záněty dutin, průdušek či nosohltanu.

pinenPinen - Aroma konopného terpenu Pinen je směsí rozmarýnu, bazalky a vůně lesa. Nabízí řadu potenciálně terapeutických účinků. Má protizánětlivé účinky, které uvítají především astmatici, pro které je čerstvý vzduch balzámem na dýchací cesty. A právě takový účinek může mít tento terpen. Zároveň dokáže bojovat proti případným infekčním zárodkům.

myrcenMyrcen - Jeden z nejčastěji se vyskytujících terpenů v konopí. Má zemitou vůni a kořenité aroma hřebíčku. Tento terpen se koncentruje zejména do květů rostliny.

 

Parametry

Typ kvetení fotoperioda
Verze feminizované
Délka květu střední 8-10 týdnů
Genotyp sativa
Obsah THC THC vysoký 15-20%
Výnos vysoký výnos
Umístění venku
Výška střední 1 - 1,5m
Ocenění neznámé
Náročnost střední náročnost
Extrakce 1% CBD
Terpeny pinen
Genetika OG Kush