Herbliz - Konopný krém na nohy proti vysoušení - 100 ml

Dostupnost
Produkt již není v nabídce

Výrobce
Herbliz

Kód produktu
8496

HERBLIZ Krém na nohy proti suchu – Osvěžující a vyživující směs aloe vera, divoké růže a oleje z konopných semínek zanechá vaše nohy opět hedvábně jemné a hladké! Více

Dejte sbohem suchým a popraskaným nohám s naším krémem na nohy HERBLIZ Anti-Dryness. Bohatý krém dodá vašim nohám kyselinu linolovou, vitamíny a antioxidanty. Zatímco konopný olej a hnědé řasy vyživují vaši pokožku nezbytnými živinami a chrání ji, výživné oleje z divoké růže, bambuckého másla a jojobového oleje učiní vaše nohy sametově hebké. Krém je doplněn osvěžujícím aloe vera, které dodává dodatečnou vlhkost. Dejte si nohy nahoru a dopřejte si hýčkající zážitek s HERBLIZ Krémem na nohy proti vysoušení!

Složení produktu:

Organický konopný olej: Patří mezi absolutní "super oleje"! Konopný olej, plný esenciálních živin, je nejpřirozenějším a nejbohatším zdrojem polynenasycených mastných kyselin. Vzhledem k tomu, že speciální struktura mastných kyselin konopného oleje je velmi podobná jako u naší pokožky, může se velmi rychle vstřebat a poskytnout vynikající kondicionér, aby byla pokožka jemná a pružná.

Organický extrakt z listů Aloe Vera: Pravděpodobně většina z nás zná jako mléko po opalování. Aloe vera je aktivní složka, která dělá pokožku hezkou a pružnou.

Organický olej z divoké růže: Obsahuje vysoké množství kyseliny alfa-linolenové a vitamínů. Obzvláště lehký a rychle se vstřebávající olej pro pokožku hebkou na dotek.

Včelí vosk: Jedná se o kompatibilní tukovou složku. Na pokožce vytváří lehký ochranný film.

Organické bambucké máslo: Obsahuje mnoho mastných kyselin, které se přirozeně vyskytují v kožní bariéře, a proto je zvláště účinné pro péči o pleť. V krémech se používá jako kvalitní přírodní tuková složka.

Organický olivový olej: Jedná se o rostlinný olej složený především z lipidů podobných kůži, které doplňují a podporují kožní bariéru. Mimořádně snadno se také roztírá.

Extrakt z hnědé řasy: Bohatý na kyselinu alginovou a její soli, algináty, stejně jako karagenan a unikátní polysacharidy, které jsou zvláště důležité pro kosmetický průmysl. Výtažek z řas navíc působí jako lapač volných radikálů.

Organický jojobový olej: Ve skutečnosti to vůbec není olej, ale tekutý vosk. Svým složením pomáhá zvyšovat a udržovat vlhkost pokožky. Proto je dobrý pro suchou, poškozenou pokožku a vlasy.

Glycerin, kaprylové/kaprinové triglyceridy: Jedná se o triglyceridy se středně dlouhým řetězcem nebo zkráceně MCT oleje. Získává se z kokosového oleje.

Propandiol: Váže vlhkost a tím zvyšuje účinek konzervačních látek.

Cetylalkohol a cetearylalkohol: Jedná se o tzv. mastné alkoholy a často se používají jako základ krémů a mastí.

Parametry

Objem 100 ml
Forma krém na nohy CBD