Herbliz - jemné tělové mléko s konopným olejem - 250 ml

Dostupnost
Produkt již není v nabídce

Výrobce
Herbliz

Kód produktu
8494

HERBLIZ Soft Body Lotion s konopným olejem, jojobovým olejem, olejem z divoké růže a hnědými řasami pro pocit sametově hebké pokožky! Více

Poskytuje intenzivní vlhkost, rychle se vstřebává a zanechává pokožku sametově hebkou. Jemné tělové mléko HERBLIZ je založeno na intenzivně vyživující směsi rostlinných olejů bohatých na živiny, jako jsou konopná semena, olivy, jojoba a Aloe vera. Olej z divoké růže poskytuje ovocně sladkou vůni. Dopřejte své pokožce hedvábnou jemnost s HERBLIZ Soft Body Lotion!

Složení produktu:

Organický konopný olej: Patří mezi absolutní "super oleje"! Konopný olej, plný esenciálních živin, je nejpřirozenějším a nejbohatším zdrojem polynenasycených mastných kyselin. Vzhledem k tomu, že speciální struktura mastných kyselin konopného oleje je velmi podobná jako u naší pokožky, může se velmi rychle vstřebat a poskytnout vynikající kondicionér, aby byla pokožka jemná a pružná.

Organický extrakt z listů Aloe Vera: Pravděpodobně většina z nás zná jako mléko po opalování. Aloe vera je aktivní složka, která dělá pokožku hezkou a pružnou

Organické bambucké máslo: Obsahuje mnoho mastných kyselin, které se přirozeně vyskytují v kožní bariéře, a proto je zvláště účinné pro péči o pleť. V krémech se používá jako kvalitní přírodní tuková složka.

Organický olej z divoké růže: Obsahuje vysoké množství kyseliny alfa-linolenové a vitamínů. Obzvláště lehký a rychle se vstřebávající olej pro pokožku hebkou na dotek.

Extrakt z hnědé řasy: Bohatý na kyselinu alginovou a její soli, algináty, stejně jako karagenan a unikátní polysacharidy, které jsou zvláště důležité pro kosmetický průmysl. Výtažek z řas navíc působí jako lapač volných radikálů.

Organický jojobový olej: Ve skutečnosti to vůbec není olej, ale tekutý vosk. Svým složením pomáhá zvyšovat a udržovat vlhkost pokožky. Proto je dobrý pro suchou, poškozenou pokožku a vlasy.

Organický olivový olej: Jedná se o rostlinný olej složený především z lipidů podobných kůži, které doplňují a podporují kožní bariéru. Glycerin se také velmi snadno roztírá. Je přírodní zvlhčovač. Glycerin je přirozenou součástí kožního tzv. Natural Moisturizing Factor (NMF).

Propandiol: Váže vlhkost a tím zvyšuje účinek konzervačních látek.

Cetylalkohol a cetearylalkohol: Jedná se o tzv. mastné alkoholy a často se používají jako základ krémů a mastí.

Eugenol: Je přírodní vůně, která intenzivně voní po hřebíčku.

Parametry

Objem 250 ml
Forma CBD tělové mléko