Hawaii Maui Waui - feminizované semínka marihuany 5 ks Nirvana Seeds

Cena
474 Kč

Běžná cena
735 Kč

Ušetříte
36% (261 Kč)

Výrobce

Kód produktu
7989

ks

Feminizovaná odrůda cannabis Hawaii Maui Waui z krásného ostrova Havaj s převahujícím genotypem sativa. Vysoká tropická rostlina s příjemným citrusovým aroma.  Více

Popis feminizovaných semen Hawaii Maui Waui je přejat od oficiálního výrobce Nirvana Seeds. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití.

Hawaii Maui Waui - feminizovaná semínka marihuany od Nirvana seeds

Tato feminizovaná odrůda konopí Hawaii Maui Waui by rohodně neměla chybět ve Vaší sbírce!

 pocházející z Havajských ostrovů, kde je jednou z hlavních atrakcí. Semena marihuany odrůdy Hawaii Maui Waui patří k old-school genetikám. 

Typické jsou vysoké rostiny s příjemným citrusovým aroma, které potřebují pro svůj růst obvykle 10-12 týdnů. Díky tomu se hodí spíše do klimatu, pro které jsou typické dlouhá horká léta.

Jedná se o náročnější odrůdu, jejíž výsnosy mohou dosáhnout 350 - 450 g/m².

Informace o odrůdě konopí Hawaii Maui Waui

Genotyp: sativa

Genetika: Hawaiian Sativa IBL

Doba květu: 9-11 týdnů

Výška: vysoká

Výnos: 350–⁠450 g/m²

THC: 14-19 %

Terpeny, které najdeme v rostinách cannabis odrůdy Hawaii Maui Waui

terpen-limonenLimonenLimonen se řadí mezi nejběžněji se vyskytující terpeny v rostlinách marihuany. Je pro něj typické citrusové aroma. Je využíván v aromaterapii jako podpůrná metoda léčby při potížích s dýcháním. Má dobré protizánětlivé účinky a je silným antioxidantem. Svými vlastnostmi může pomoci k posílení přirozené obranyschopnosti organismu.

terpen-myrcenMyrcen - Pro tento terpen je typické bylinné ovocné aroma. Má protizánětlivé schopnosti. Mohl by tak být nápomocným při léčbě osteoartritidy, revmatismu či jiných zánětlivých kloubních onemocnění. Nachází se především v květech rostliny konopí.

terpen-terpineolTerpineolTerpineol má výrazné květinovo-citrusové aroma s tóny koření a máty. Je to směsice květinových, citrusových a kořeněných tónů se špetkou máty. Využívá se v kosmetickém průmyslu k výrobě odličovacích a kosmetických výrobců. Přispívá k léčbě spánkových poruch a nespavosti, změn nálad, deprese a úzkosti.

Hawaii-Maui-Waui-Nirvana-Seeds-ukazatel-THC

Parametry

Typ kvetení fotoperioda
Verze feminizované
Délka květu dlouhá 10+ týdnů
Genotyp sativa
Obsah THC THC vysoký 15-20%
Výnos střední výnos
Umístění uvnitř, venku
Výška velká nad 1,5m
Náročnost velká náročnost
Terpeny myrcen, limonen, terpineol