Green Crack Auto - samonakvétací semena marihuany 3 ks Fast Buds

30 bodů do věrnostního systému Omezené použití
Cena
769 Kč

Výrobce
Fast Buds

Kód produktu
8848

ks

Green Crack Auto je genetika vytvořená seedbankou FastBuds, která exceluje po všech stránkách, a to hlavně co se týče výnosů. Více

Popis autoflowering semen marihuany Green Crack Auto od oficiálního výrobce Fast Buds. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)

Green Crack Auto samonakvétací semena marihuany od Fast Buds

Green Crack Auto, známý také jako "Green Crush" nebo "Mango Crack", je odrůda s dominancí sativy, která vznikla zkřížením odrůdy Skunk #1 s neznámou indickou odrůdou.

Typická výška, která dosahuje 60-90 cm, je zárukou snadného pěstování. Green Crack Auto je vhodná jak pro pěstování indoor, tak i outdoor a její krátká doba růstu trvá pouhých 8 týdnů od vyklíčení. Na samonakvétací odrůdu jsou výnosy mimořádné, dosahují až 500-650 g/m² v interiéru a 300 g/rostlinu venku. Tato odrůda s vysokým obsahem pryskyřice je skvělá jak pro začátečníky, tak pro zkušenější pěstitele, kteří hledají kvalitní rostlinu s extrémními výnosy.

THC může obsahovat až 20 %.

Shrnutí základních informací o konopné genetice Green Crack Auto

Genetika: Green Crack Auto

Genotyp: Sativa 55% / Indica 45%

Výška rostlin: 60 – 90 cm

Výnos: indoor 350 – 550 gr/m2, outdoor až 50 - 200 g/rostlinu

Délka kvetení: 9 - 10 týdnů

THC: až 20 %

Terpeny obsažené v rostlině konopí odrůdy Green Crack Auto:

pinenPinen - Pinen má svěží bylinné aroma. Může nabídnout řadu potencionálně terapeutických účinků a disponuje protizánětlivými vlastnostmi. Přispívá k léčbě astmatu a infekce dýchacích cest.

Terpen-LimonenLimonen - Běžný, ale o to bohatší terpen s typickým aroma citrusového ovoce, ve kterém se nachází, je silným antioxidantem s protizánětlivými a protivirovými účinky. V aromaterapii se používá při doprovodné léčbě onemocnění dýchacích cest.

Parametry

Verze feminizované
Délka květu střední 8-10 týdnů
Genotyp sativa
Obsah THC THC vysoký 15-20%
Výnos vysoký výnos
Umístění uvnitř, venku
Výška malá do 1 m
Náročnost malá náročnost
Terpeny limonen, pinen
Genetika Green Crack