Green Crack Auto - samonakvétací semena marihuany 10 ks Fast Buds

78 bodů do věrnostního systému Omezené použití
Cena
1 950 Kč

Výrobce
Fast Buds

Kód produktu
8850

ks

Green Crack Auto je genetika vytvořená seedbankou FastBuds, která exceluje po všech stránkách, a to hlavně co se týče výnosů. Více

Popis autoflowering semen marihuany Green Crack Auto od oficiálního výrobce Fast Buds. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)

Green Crack Auto samonakvétací semena marihuany od Fast Buds

Green Crack Auto, známý také jako "Green Crush" nebo "Mango Crack", je odrůda s dominancí sativy, která vznikla zkřížením odrůdy Skunk #1 s neznámou indickou odrůdou.

Typická výška, která dosahuje 60-90 cm, je zárukou snadného pěstování. Green Crack Auto je vhodná jak pro pěstování indoor, tak i outdoor a její krátká doba růstu trvá pouhých 8 týdnů od vyklíčení. Na samonakvétací odrůdu jsou výnosy mimořádné, dosahují až 500-650 g/m² v interiéru a 300 g/rostlinu venku. Tato odrůda s vysokým obsahem pryskyřice je skvělá jak pro začátečníky, tak pro zkušenější pěstitele, kteří hledají kvalitní rostlinu s extrémními výnosy.

THC může obsahovat až 20 %.

Shrnutí základních informací o konopné genetice Green Crack Auto

Genetika: Green Crack Auto

Genotyp: Sativa 55% / Indica 45%

Výška rostlin: 60 – 90 cm

Výnos: indoor 350 – 550 gr/m2, outdoor až 50 - 200 g/rostlinu

Délka kvetení: 9 - 10 týdnů

THC: až 20 %

Terpeny obsažené v rostlině konopí odrůdy Green Crack Auto:

pinenPinen - Pinen má svěží bylinné aroma. Může nabídnout řadu potencionálně terapeutických účinků a disponuje protizánětlivými vlastnostmi. Přispívá k léčbě astmatu a infekce dýchacích cest.

Terpen-LimonenLimonen - Běžný, ale o to bohatší terpen s typickým aroma citrusového ovoce, ve kterém se nachází, je silným antioxidantem s protizánětlivými a protivirovými účinky. V aromaterapii se používá při doprovodné léčbě onemocnění dýchacích cest.

Parametry

Verze feminizované
Délka květu střední 8-10 týdnů
Genotyp sativa
Obsah THC THC vysoký 15-20%
Výnos vysoký výnos
Umístění uvnitř, venku
Výška malá do 1 m
Náročnost malá náročnost
Terpeny limonen, pinen
Genetika Green Crack