Freakshow - feminizovaná semena marihuany 10 ks Humboldt Seed Company

201 bodů do věrnostního systému Omezené použití
Cena
5 040 Kč

Výrobce
Humboldt Seed Company

Kód produktu
8040

ks

Morfologicky jedinečný kmen s dominantním sativou s listy podobnými kapradině. Feminizovaná semena marihuany odrůdy Freakshow Vám přináší seedbanka Humboldt Seed Company. Více

Popis feminizovaných semen Freakshow je přejat od oficiálního výrobce Humboldt Seed Company. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití.

 

Freakshow - feminizovaná semena marihuany od seedbanky Humboldt Seed Company

Tato pecka z roku 2019 produkovaná společností Humboldt Seed Company je jedinečným výtvorem, který je s láskou označován jako Cannabis Lusus Monstra (podle syna římského boha vína a božského šílenství Dionýsa).

Kalivornský šlechtitel "Shapeshifter" strávil několik let vybíráním zvláštností odrůd. Výsledkem je jednečný výtvor se zcela novou morfologií a strukturou listů podobnou kapradině.

Jedná se o 90% sativa-dominantní kmen s vysokým výnosem. V indoor prostředí má dobu květu ccca 65 dní. V outdooru dozrává v první polovině října.

Odrůda nevyžaduje žádnou speciální techniku. Obtížnější může být pouze rozenání pohlaví rostlin.

Hladina THC se pohybuje kolem 18 %.

Jedinečná semena konopí odrůdy Freakshow jsou skvělým doplňkem Vaší sbírky!

Shrnutí informací k odrůdě cannabis Freakshow

Genotyp: dominantní sativa

GenetikaSecret Parentage, stabilní kmen Bx4

Doba květu: 65 dní

Sklizeň outdoor: 1. polovina října

Obsah THC: 18 %

Terpeny obsažené v rostině konopí odrůdy Freakshow

myrcenMyrcenJeden z nejběžnějších terpenů vyskytujících se v konopí. Má zemitou vůni. Můžete v něm cítit i kořenité aroma hřebíčku. Tento terpen je koncentrován zejména v květech rostliny.

pinenPinen Aroma terpenu Pinen je směsí rozmarýnu, bazalky a vůně lesa. Nabízí řadu potenciálně terapeutických účinků. Má protizánětlivé účinky, které uvítají především astmatici, pro které je čerstvý vzduch balzámem na dýchací cesty. A právě takový účinek může mít tento terpen. Zároveň dokáže bojovat proti případným infekčním zárodkům.

karyofylenKaryofylenMá typickou pepřovou vůni. Je vhodný pro osoby trpící častými záněty horních cest dýchacích. Má analgetické účinky, které by mohly pomoci se zmírňováním bolesti různého původu.

ocimenOcimenVůně a chuť ocimenu jsou podmanivé, dosti sladké s jemnými květinovými podtóny. Jako i další terpeny, i ocimen se může pochlubit protizánětlivou schopností. Navrch však disponuje také antimykotickým (protiplísňovým) efektem, a proto se hojně využíván při léčbě infekcí.

Freakshow-Humbold-Seed-Company-obsah-THC

Parametry

Typ kvetení fotoperioda
Verze feminizované
Délka květu střední 8-10 týdnů
Genotyp sativa
Obsah THC THC vysoký 15-20%
Výnos vysoký výnos
Umístění uvnitř, venku
Terpeny karyofylen, limonen, myrcen, pinen